зараз в етері
Безкоштовний вебінар: Бронювання та критичність, перевірки ДСНС і Держпраці & Зарплатні зміни-2027, помилки в об’єднаній звітності

20 листопада – останній день подання декларацій за жовтень до ДПС

20 листопада – граничний термін подання низки податкових декларацій за вересень та для бізнесу й окремих категорій платників, зокрема з ПДВ, рентної плати, акцизу та інших

Експерт:Аліна Лакіс
1

6

Подобаються наші матеріали? Додайте нас в улюблені джерела Google, щоб частіше бачити наші новини в пошуку та ШІ-оглядах в Google.

Додати


20 листопада – останній день подання декларацій за жовтень:


  1. Податкова декларація з податку на додану вартість за жовтень 2026 р.
  2. Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за жовтень 2026 р.
  3. Податкова декларація акцизного податку (з додатками) за жовтень 2026 р.
  4. Податкова декларація з рентної плати та додатки до неї за жовтень 2026 р.
  5. Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за жовтень 2026 р.
  6. Податкова декларація з орендної плати для земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за жовтень 2026 р.


Якщо через обставини, пов’язані з воєнним станом, платник податків не може своєчасно виконати свої податкові обов’язки, він має повідомити про це податкову та підтвердити такі обставини документально.


Зокрема, це випадки, коли платник не може вчасно:


  1. подати податкову або іншу передбачену законодавством звітність.


Для повідомлення контролюючого органу про вищезазначені випадки необхідно подати заяву про неможливість виконання податкових обов’язків разом із документами, які підтверджують причини такої неможливості.


Якщо після прийняття контролюючим органом рішення про неможливість виконання податкових обов'язків платник відновив можливість їх виконувати, він зобов'язаний не пізніше 60 календарних днів з першого дня місяця, що настає після місяця такого відновлення, повідомити про це контролюючий орган, подавши повідомлення у довільній формі.

Зверніть увагу! Юрособи подають Податковий розрахунок за новою формою. Покрокова інструкція із заповнення у статті «Місячний Податковий розрахунок за наказом Мінфіну №243: подання та заповнення юрособами за вересень 2026»


Аліна Лакіс

Експерт

Аліна Лакіс

Редакторка Бухгалтерської платформи 7eminar

1

6

3

2

3

29

2

22

3

23

16

25194

5

428

4

3705

1

679

6

2370

4

40

3

4075

5

1090

3

73

3

794

3

106

6

1887

4

261

2

15

5

30