Безформна форма акта наданих послуг
Акт наданих послуг не має типової форми, але має типовий набір ризиків. Що в ньому найчастіше не так? Як правильно скласти документ, коли довільна форма – це зовсім не «як заманеться»? Які дрібниці податкова обожнює ловити, а суд – ігнорувати? І як не потрапити в ситуацію, коли послуга надана, а грошей і доказів немає? Розберемо для Вас детально, з прикладами.
«Я бухгалтер, мені можна…» – Ваш девіз сьогодні
Бухгалтере, сьогодні Ваш день – і ми тут, щоб його трохи підсолодити попри! Ви – ті, хто на запах вловлює зміни в законодавстві й миттєво знає, як їх облікувати. Ви – суперлюди з калькулятором замість щита, і ми вас обожнюємо! Та це не просто слова… Хочете провести свято так, щоб і з премією, і без штрафу, ще й урвати знижку на улюблені програми та Apple MacBook собі на подарунок? Тоді Вам до нас 😉 Редакція 7eminar завжди допоможе з вирішенням будь-яких бухгалтерських квестів, оперативно проінформує про новації та потішить бонусами.
«Стрьом» у бухобліку або коли «норм» – це вже профдеформація
Бухгалтери часто балансують між «так всі роблять» і «а раптом штраф?». Ми запитали у трьох наших досвідчених експерток, що для них норм, а що стрьом у щоденній роботі бухгалтера. Від звітів в останній день до дзвінків із податкової – відповіді місцями несподівані, місцями боляче знайомі. Подивіться – може, і ви щось робите «на стрьомі»?
5 стратегій захисту від перевірок. РРО з 1 серпня і товарний облік
В етері 18 липня розберемо, кого включають до плану перевірок, які нові підстави для візиту податківців і як діяти бізнесу, щоб уникнути ризиків. Пояснимо, як працює мораторій і кого він вже не захищає. Окремо – про РРО/ПРРО: кого точно перевірятимуть після 1 серпня, як підготуватися, уникнути штрафів і що змінюється в товарному обліку. Практичні поради, п’ять захисних стратегій і головне – як не потрапити в немилість контролю.
Товарний облік запасів у ФОП: правила і порядок ведення
ФОПів можуть спіймати на паперовій «дірці» – і навіть не всі підозрюють, за що саме. Вести товарний облік має не кожен, але є «щасливчики»… Один пропущений документ – і «привіт» від перевіряльників. У нашому новому мінікурсі розклали по поличках: кому, як і що треба фіксувати, щоб уникнути штрафів і не «влетіти» на контролі
🎁 Святкові знижки до Дня бухгалтера та аудитора!
Найнижчі ціни року на передплату Бухгалтерської Платформи №1!
💸 Знижки до -73%
🎁 Святкові розіграші грандіозних призів
💼 Найкращі бухгалтерські сервіси
Робота з ФОПами та юридичними особами у monoбізнес
Цей курс про роботу з рахунком у monobank для бізнесу. Ви дізнаєтесь, як відкрити рахунок для ФОПа або юрособи, які документи потрібні та які умови діють у 2025 році. Покажемо, як користуватись кабінетом і застосунком, налаштувати доступи, підписувати документи, контролювати рух коштів і виплачувати зарплату через mono з урахуванням зручних варіантів і обмежень.
Трудові «рейди» по роботодавцям: що реально перевіряють
Відсутність трудових договорів, зарплати «в конверті», фіктивні відпустки і т. д. і т. п. – все це не просто порушення, а квиток до санкцій на сотні тисяч гривень і навіть криміналу. Не думайте, що війна – це амністія, навпаки, пастки стають глибшими. Чи може зараз податкова штрафувати за чорну зарплату? А Держпраці – карати без перевірки? І як одна зайва цифра у звіті може призвести до серйозних втрат? Розповімо, хто кого «зливає», що саме перевіряють і як не вляпатися на трудових порушеннях. Плюс – які ознаки в звітності автоматично вмикають «тривогу» у контролерів.
Комусь – вояж за кордон, а бухгалтеру – податкова турбулентність
Оформити закордонне відрядження – це не лише «скласти наказ». Це тримати в голові валютний курс, документи по проживанню, маршрут, банківські виписки та ще 7 причин не спати. Щось не так – відповідальність на бухгалтерії. Де закладено найчастіші ризики і як не втратити ні копійки – все це у статті з прикладами, цифрами та нюансами, які бухгалтер точно має знати.
Зміни до Порядку розрахунку лікарняних і декретних 2025
Уряд вводить нові правила для обчислення середньоденного доходу для всіх застрахованих осіб, і це не обійде нікого! Особливо зміни торкнуться добровільно застрахованих осіб, таких як домашні працівники чи учасники особистих селянських господарств. Але це ще не все! Є нюанси і щодо гіг-спеціалістів у Дія.City. Як саме ці нововведення позначаться на соціальних виплатах, – у відео.
🔥Ваш must-read у світі новин
- квартальний Податковий розрахунок для ФОП: ВРУ «ЗА»;
- нові повноваження ДПС: що врахувати бухгалтеру;
- нові правила штрафних санкцій за звітність;
- професіоналізація держслужби: новий законопроєкт;
- зміни щодо витрат бюджетників у відрядженнях;
- оновили правила визначення критичних підприємств;
- квота бронювання 100%: розширено список компаній.
👌Ваш must-have у роботі
- неповний робочий час: як оформити й оплачувати;
- наказ у червні, робота з липня: показуємо в Додатку 5;
- індексація для працівників на неповній ставці;
- ЗП у вакансії 30 тисяч, а у звітності – 8: що казати ДПС;
- КЕП Приватбанку: помилка «сертифікат відсутній»;
- ФОП = директор ТОВ: чи може надавати послуги ТОВ;
- зарплата на рахунок іншої особи: як скласти заяву.
Вечірній Бухгалтер рекомендує ►
📱 Тримайте руку на пульсі всіх бухгалтерських новин у Вашому Telegram!
🎁💡 Найкращі ціни, розіграші, подарунки та все, про що потрібно знати кожному бухгалтеру завжди у Вас під рукою!
Приєднуйтеся до найкращих у 7eminar Live 🟢
Новини підготувала
Ваша свято робити для вас лист у свято Редакція