Скасування РРО на територіях ТОТ або бойових дій регулюється:
- положеннями розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588,
- положеннями глави 4 розд. ІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 №547 (далі – Наказ №547, Порядок №547).
Зазначені документи можуть бути подані:
- в паперовій формі
або
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг.
Процедура розпломбування РРО в центрі сервісного обслуговування за можливості проводиться і для РРО, щодо яких контролюючим органом прийнято рішення про примусове скасування реєстрації (п. 3 глави 4 розд. ІІ Порядку №547).
Відомості щодо зареєстрованих / скасованих РРО, об’єктів оподаткування та контролюючі органи, у яких суб’єкт господарювання перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, відображаються у приватній частині Електронного кабінету.
Скасування реєстрації РРО передбачає одночасне скасування книги обліку розрахункових операцій, що зареєстрована на такий РРО у порядку, визначеному главою 3 розд. ІІ Порядку №547.
Джерело: ДПС
Статті на тему:
Як зареєструвати ПРРО у Електронному кабінеті
Платіжній рахунок Nova Pay: чи потрібен РРО / ПРРО
РРО чи ПРРО: переваги та недоліки, практичні поради щодо вибору
Не подали звітність про використання РРО / ПРРО: чи є підстава для фактичної перевірки
РРО / ПРРО, оподаткування роялті, суборенда та інші важливі роз’яснення ДПС: огляд ІПК
Передплата, післяплата та повернення товарів: як правильно відобразити у чеках РРО / ПРРО
Лише раз на рік, до Дня бухгалтера й аудитора: спеціальні ціни та грандіозні розіграші! Дізнатись більше