Заява про звільнення за угодою сторін

Підготували для вас зразок заяви про звільнення за угодою сторін

Зразок Заяви про звільнення за угодою сторін


Звільнення за угодою сторін здійснюється на підставі п. 1 ст. 36 КЗпП.


Мінсоцполітики у листі від 04.04.2014 № 60/06/186-14 зазначало, що порядок і строки припинення трудового договору за угодою сторін визначаються працівником і власником (або уповноваженим ним органом) у кожному конкретному випадку.


Звільнення за угодою сторін означає, що роботодавець і найманий працівник досягнули спільної згоди щодо припинення трудового договору у визначений строк.

Перш ніж знищувати документи, переконайтеся, що строки зберігання вже закінчились. І допоможе в цьому Сервіс «Строки зберігання документів». З ним ви будете певні на всі 100%! Спробуйте вже зараз!

Джерело: 7eminar


Шаблони та зразки документів:


Заява про звільнення за угодою сторін

Наказ про звільнення за угодою сторін

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Розрахунок частки сільгосптоваровиробництва: які доходи державної підтримки включаються у рядок 3.1

Розрахунок частки сільгосптоваровиробництва – критично важливий документ для сільгосппідприємств, що претендують на статус платника єдиного податку четвертої групи. Саме на його підставі визначається, чи відповідає підприємство головній умові – частці доходу від реалізації власної сільгосппродукції не менше 75 %. Багато сільгосппідприємств останнім часом отримали від податківців запити щодо правомірності включення у рядок 3.1 Розрахунку частки коштів державної підтримки (дотацій, субсидій, компенсацій тощо). Зокрема, податківці вважають, що більшість коштів державної підтримки не повинні відображатися у рядку 3.1 Розрахунку частки. Тож у цій статті розберемося, чи це дійсно так