Через реорганізацію ДПС подавати заяву за ф. №20-ОПП не потрібно

Чи потрібно подавати форму №20-ОПП у зв’язку із реорганізацією ДПС?

464


👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


Реорганізація ДПС не є підставою для подання ф. №20-ОПП. Адже відомості про об’єкти оподаткування не змінюються.


Підстави для подання ф. № 20-ОПП наведені у п. 8.5 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588.


Уся інформація щодо об’єктів оподаткування, по яким подавалась ф. №20-ОПП, наявна в Електронному кабінеті у розділі «Облікові данні платника».


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал» або «Преміум».


Джерело: 7eminar

464

2

383

1

9119

4

106

4

412

2

20

3

1424

3

13

2

22

3

446

3

25

4

1132

3

19

5

2237

3

37

2

58

4

74

3

21

5

24

4

67

4

72