Закон про підвищення податків підпишуть: Я. Железняк

Ярослав Железняк вважає, що Президент підпише Закон про підвищення податків та поділився думкою, що стало перепоною підписання

636

На думку Ярослава Железняка, якщо все ж таки не буде підписано Закон про підвищення податків, то виходить, що на 120 млрд треба буде забрати саме з оборонних видатків (так як вони фінансуються саме податками).


Тоді виходить два варіанти:


  1. Або збільшать на відповідну суму внутрішні запозичення (типу як trade-in з банками за те, що податок їм не підняли знову).
  2. Або розраховують на ту частину фінансування військових видатків, яка йде у 50 млрд $ від G7 (3 млрд від Британців та начебто десь 10 млрд $ від США).


До речі, пан Железняк вважає, що може як раз наявність цього варіанту 2 і стало перепоною для підписання.


Тільки є проблема - і перший і другий сценарій НЕ спрацюють! Більш того, на 110% створять нам одразу проблеми з МВФ і іншими партнерами. Прям одразу. А враховуючи, що фінансування 50 млрд $ G7 прямо привʼязано до виконання МВФ, то ….. теж не спрацює.


Тому Ярослав Железняк  впевнений, що в результаті Закон підпишуть. Там вже вибору немає.


Джерело: ТГ-канал Ярослава Железняка

636

3

25

3

17

3

21

4

22

2

11

2

9

2

16

1

12

1

9

3

205

4

349

4

927

2

16

2

9

3

42

2

13

3

16

3

58

10

1711

3

39