
Інспектори праці продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог трудового законодавства.
Фахівці нагадують роботодавцям, що відповідно до вимог постанови КМУ від 17.06.2015 №413 повідомлення про прийняття працівника на роботу необхідно подавати до органів ДПС після видання наказу про прийняття на роботу, але:
до фактичного допуску працівника до виконання трудових обов’язків.
Повідомлення подається за встановленою формою, переважно засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Інспектори праці звертають увагу, що повідомлення не подається щодо керівника підприємства, оскільки відповідні відомості надходять до ДПС з Єдиного державного реєстру.
Під час інформаційних заходів роботодавцям роз’яснюють, що несвоєчасне подання повідомлення або його неподання є порушенням законодавства про працю та може стати підставою для застосування фінансових санкцій.
Джерело: Держпраці
Читайте більше:
Охоронники: нюанси режиму роботи сторожів
Табель обліку робочого часу: практичні ситуації заповнення
Чи мають особи похилого віку додаткові гарантії у працевлаштуванні
Які фахівці можуть розраховувати на зарплату понад 30 тисяч гривень
Український бізнес не поспішає наймати іноземців: що заважає роботодавцям




















