Електронні ключі не дозволяють підписати документ: покроковий алгоритм вирішення

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️

Створили новий електронний ключ через Приват. Виявляється є два формати ключа: як фізичної особи і як ФОПа. Створила два. В Електронний кабінет впускає по двох варіантах, але підписати створений запит на витяг не можемо ні одним, ні іншим. Квитанція №1 проходить з помилкою що невірний ключ. Як вирішити цю проблему?

Все залежить від змісту помилки, яка зазначена у квитанції 2.

 

Якщо зміст помилки: Блок даних. Невірний підпис  сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів, а нижче написано Інформація: сертифікат керівника із діючого «Першого документу» є чинним, то ця помилка говорить про те, що у ФОП є декілька чинних ЕЦП.


Це відбувається, коли не закінчився термін дії попереднього ЕЦП, а ФОП створює новий ЕЦП.

 

Для виправлення помилки ФОП потрібно відкликати всі попередні сертифікати та залишити тільки останній. Після цього звіт прийметься.


Якщо ФОП генерує ЕЦП в Приватбанку, то відкликати сертифікати можна самостійно, скориставшись алгоритмом, наведеному у роз'ясненні ДПС.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал» або «Преміум».


Джерело: 7eminar