Працівник звільнився 24.04.2026, чи потрібно заповнювати додаток Д5 об’єднаної звітності

Працівник звільнився 24.04.2026. Чи заповнюється Д5 об'єднаної звітності?

5

258


👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


Так, в місяці звільнення заповнюєте Д5 з інформацією по працівнику.


В Д5 за квітень відображайте працівника одним рядком й заповнюйте графи 5, 7-10, 13-17.


Також зазначте в 4ДФ в графі 8 дату звільнення працівника.


Більше інформації з прикладами тут.



Джерело: 7еminar


Читайте більше:


ТОП-10 ситуацій з виправлення помилок в Об'єднаній звітності

Об'єднану звітність не прийнято: алгоритм дій для бухгалтера

Ризики у звітності: на що варто звернути увагу вже зараз

Додаток Д5 по-новому: як показати перехід «основне ↔ сумісництво» без звільнення

Особливості заповнення 4ДФ у разі звільнення працівника без виплат

Бухгалтеру на замітку: як правильно відобразити нараховані премії та доплати звільненим працівникам у 4ДФ

5

258

3

13

4

19

3

12

2

9

2

6

3

15

2

6

3

8

3

48

10

1699

3

25

5

181

4

40

3

80

10

6865

4

43

3

26

5

28

10

8516

5

28