
👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, в місяці звільнення заповнюєте Д5 з інформацією по працівнику.
В Д5 за квітень відображайте працівника одним рядком й заповнюйте графи 5, 7-10, 13-17.
Також зазначте в 4ДФ в графі 8 дату звільнення працівника.
Більше інформації з прикладами тут.
Джерело: 7еminar
Читайте більше:
ТОП-10 ситуацій з виправлення помилок в Об'єднаній звітності
Об'єднану звітність не прийнято: алгоритм дій для бухгалтера
Ризики у звітності: на що варто звернути увагу вже зараз
Додаток Д5 по-новому: як показати перехід «основне ↔ сумісництво» без звільнення
Особливості заповнення 4ДФ у разі звільнення працівника без виплат





















