Чи потрібно подавати звіт про використання доходів неприбуткової організації за 1 квартал 2026 року

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації потрібно подавати за 1 квартал 2026 року?

4

93


👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


Ні, неприбуткові організації подають тільки річний Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій


Додатково про заповнення та подання Звіту НО дивіться тут.



Джерело: 7еminar


Читайте більше:


Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток

Звітність неприбуткових організацій: чи подають філії Звіт

Як неприбутківцю не втратити свій неприбутковий статус

Неприбуткова організація без діяльності у 2025 році: чи потрібно подавати «нульову» звітність

Які звіти повинні подавати неприбуткові організації в Україні

Статут неприбуткової організації: три ключові пункти

Неприбуткові організації: які помилки обліку загрожують втратою статусу

Перевірка неприбуткової організації: найпоширеніші страхи

4

93

3

17

4

21

3

12

2

10

2

6

3

15

2

6

3

9

3

50

10

1699

3

25

5

181

4

41

3

83

10

6866

4

44

3

26

5

29

10

8517

5

28