
Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області припинили схему незаконного переміщення сигарет без марок акцизного податку через кордон.
Встановлено, що мешканці прикордоння намагалися незаконно переправити контрафактні тютюнові вироби до Румунії. Для цього вони використовували саморобні безпілотники, які придбали у невідомих «конструкторів» на Закарпатті.
Запуски здійснювали вночі з приватної ділянки у прикордонному селі. Для цього використовували спеціальну катапульту.
Під час огляду місця події детективи вилучили:
- 34 пакунки сигарет без марок акцизного податку;
- 2 безпілотні літальні апарати та пускову установку.
Наразі досудове розслідування за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів) триває. Встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.
Джерело: БЕБ
Читайте більше:
Як подати SAF-T UA на запит ДПС
Штрафи за ПКУ: який прожитковий мінімум застосовувати
Митниці посилили контроль: мільйонні штрафи та конфіскації
ЄСВ: які фінансові санкції чекають на ФОП за несвоєчасну сплату
Як правоохоронці розслідують дроблення бізнесу: від аналітики до допитів



















