Міноборони надало роз’яснення з питань порядку ведення військового обліку на підприємстві у разі відсутності серед працівників підприємства:
- військовозобов'язаних;
- призовників;
- резервістів.
Міноборони пояснило, що у разі відсутності на підприємстві призовників, військовозобов'язаних та резервістів, військовий облік не ведеться у зв'язку з відсутністю суб'єктів для ведення такого обліку
Разом з тим, при умові наявності на підприємстві хоча б одного працівника з категорії призовників, військовозобов'язаних або резервістів, ведення персонального військового обліку організовується та здійснюється відповідно до вимог Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 №1487, та покладається на керівника підприємства.
Джерело: лист Міноборони від 02.07.2024 №321/ВихЗВГ/1139
Читайте більше:
Звіряння Списків персонального військового обліку з ТЦК – 2025
Автоматична постановка та зняття з військового обліку: з 2 жовтня
Списки персонального військового обліку (додаток 5): заповнення та зразок
Постанова №1203: як працюватиме автоматичне взяття та зняття з військового обліку
Як успішно пройти перевірку військового обліку у 2025 році на підприємстві: поради експерта