Нормативна грошова оцінка земель: чи потрібно щороку отримувати нові витяги

ФГ є платником податку 4 групи ЄП. Коефіцієнт індексації НГО земель за 2024 рік складає 1,12%. Чи обовязково потрібно брати нові витяги кожен рік, чи до наявних можливо застосувати коефіцієнт?

860


👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


На нашу думку варто брати витяги кожного року.


Як показує практика, нормативно грошова оцінка (НГО) із витягів відрізняється від того, якщо помножити минулорічну НГО на коефіцієнт 1,12. А витяг це офіційний документ, який підтверджує НГО земельної ділянки на дату отримання витягу.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал» або «Преміум».


Джерело: 7eminar


860

4

176

4

101

4

93

3

17

3

19

3

79

3

12

3

27

4

212

4

4482

4

256

3

11

3

20

3

27

4

50

4

49

2

56

2

30

1

86

3

3841