ДПС: як скоригувати суми ЄСВ у «Звітному новому» Розрахунку

ДПС пояснила, як до закінчення граничного строку подання виправити помилки у Розрахунку ЮО або Розрахунку ФОП/НПД з типом форми «Звітний новий». Для коригування використовуються ознаки «0» для введення нового рядка та «1» для виключення помилкового

2

16

Подобаються наші матеріали? Додайте нас в улюблені джерела Google, щоб частіше бачити наші новини в пошуку та ШІ-оглядах в Google.

Додати

У податківців уточнили:

Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП / НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього з типами форм «Звітний новий» провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?

Податківці вказали на таке.


Коригування сум єдиного внеску у Розрахунку ЮО або Розрахунку ФОП / НПД з типом форми «Звітний новий» проводиться:


  1. з використанням ознаки «0» (якщо рядок потрібно ввести);
  2. ознаки «1» (якщо рядок потрібно виключити).
Аналогічний порядок застосовується в Додатках Д1, Д2 або Д3 до Розрахунку ЮО або Додатку ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП / НПД.

Джерело: ЗІР, Категорія: 201.06.01


Читайте більше:


Коли ФОП-найманий працівник звільняється від сплати ЄСВ: 2 умови

Чи можна розстрочити або відстрочити заборгованість по сплаті ЄСВ

Компенсація ЄСВ роботодавцям: хто і за яких умов може отримати пільгу

ФОП у відпустці по догляду за дитиною: чи потрібно сплачувати ЄСВ за 2 квартал 2026

Чи зобов’язані ФОП – єдинники, сплачувати ЄСВ за себе у подвійному розмірі з 01.01.2026


Матеріали на сайті https://7eminar.ua можуть містити роз'яснення державних органів та погляди зовнішніх авторів. Їхній зміст не завжди збігається з позицією редакції. Кожна публікація відображає особисту думку автора. Редакція не редагує авторські тексти і не несе відповідальності за їх зміст.
2

16

3

54

5

89

4

2029

4

33

3

4669

9

13081

2

9

2

5

3

6

2

6

2

11

2

9

2

5

2

7

2

9

2

6

2

10

2

9

2

10