Арешт рахунку в банку: коли можливий та як розблокувати

З метою зняття арешту, необхідно сплатити заборгованість в межах суми відкритого виконавчого провадження із урахуванням суми виконавчого збору та виконавчих витрат

Податківці пояснюють, що у разі наявності податкового боргу у платника податку - фізичної особи та на виконання п. 87.11 Податкового кодексу України, територіальні органи ДПС звертаються до суду із позовною заявою щодо стягнення заборгованості в примусовому порядку.


Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до Закону України від 02.06.2016 №1404-VIII «Про виконавче провадження».


У разі наявності боргу з єдиного внеску, виконавчим документом є узгоджена вимога про сплату боргу (недоїмки) контролюючим органом також направляється для виконання до органу державної виконавчої служби.


З метою стягнення боргу в примусовому порядку, органи ДВС відкривають виконавче провадження, накладають арешт на банківські рахунки боржника, здійснюють арешт рухомого та нерухомого майна тощо.


З метою зняття арешту, необхідно сплатити заборгованість в межах суми відкритого виконавчого провадження із урахуванням суми виконавчого збору та виконавчих витрат.


Джерело: ДПС

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇