
Уряд розподілив 6,6 млрд грн між регіонами для виплати підвищених зарплат освітянам і соціальним працівникам. Кошти спрямовано до бюджетів 24 областей. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
Очільниця Уряду пояснила, що кожна область отримала суму, розраховану індивідуально:
- залежно від потреб на підвищення зарплат;
- можливостей місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати.
Юлія Свириденко підкреслила:
Чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат компенсує держава. Для бюджетів територіальних громад та областей, де тривають або можливі бойові дії, держава покриває 80% необхідних видатків на підвищення заробітних плат. Для місцевих бюджетів, які демонструють недостатню спроможність, цей показник становить від 50% до 80%.
Джерело: Урядовий портал
Читайте більше:
Уряд оновив правила роботи ліцеїв в Україні
Держслужба з англійською: Уряд затвердив нові правила
Шкільне харчування по-новому: громадам дали більше свободи
Професійна освіта за новими правилами: як зміниться фінансування коледжів
В Україні запускають програму профорієнтації з реальним зануренням у ринок праці




















