
Для сплати штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначений код 21080900 (наказ Мінфіну від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію»).
Нагадаємо, що до госпсуб’єктів за невидачу (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:
- 100% вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;
- 150% вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення (п. 1 ст. 17 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).
Зручний Довідник «Штрафи за порушення щодо РРО/ПРРО з 01.08.2025» вже на Платформі! Завантажуйте собі і будьте обізнані: все важливе завжди під рукою!
Джерело: ДПС
Читайте більше:
Оплата через QR-код: чи застосовувати РРО / ПРРО у разі реалізації товарів, робіт, послуг
ДПС пояснила порядок дій при викраденні готівки з місця розрахунків
Нова позиція ДПС! Ліцензія на алкоголь: за які РРО слід платити
Реєстрація ПРРО: порядок подання заяви та присвоєння фіскального номера
Мінфін оновлює правила РРО: що зміниться у 2026 році




















