
👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, треба.
Підприємства, які є для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, не пізніше ніж протягом наступного дня після
- прийняття працівника на роботу,
- переміщення його з одного структурного підрозділу до іншого
- або переведення на іншу постійну посаду або роботу,
- звільнення,
- поновлення на роботі,
- тимчасового припинення/відновлення дії трудового договору
подають Пенсійному фонду України відповідні відомості через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (пп. 4 п. 2 постанови КМУ від 22.11.2024 №1332 «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час»).
👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум».
Джерело: 7еminar
Читайте більше:
Графи 17 та 18 Списків військового обліку при прийнятті, звільненні і переведенні




















