Замовити рекламу
Наприклад
військовий збір
бронювання
індексація
декларація з ПДВ
зарплата
лікарняні
Головна
Новини та статті
Документи
Відеонавчання
Консультації
Інструменти
ГоловнаГоловна
Особистий кабінетОсобистий кабінет
Мої консультаціїМої консультації
АІ-КонсультантАІ-Консультант
НОВЕ
Новини та статтіНовини та статті
Безкоштовні вебінариБезкоштовні вебінари
ВідеонавчанняВідеонавчання
ПрофесіїПрофесії
КонсультаціїКонсультації
ДокументиДокументи
ІнструментиІнструменти
Нове
ДовідникиДовідники
РозвагиРозваги
Нове
КалендарКалендар
Виїзні семінариВиїзні семінари
Теми
homeБухгалтерський облікhomeЛікарняні, декретніhomeВідпусткиhomeВідрядження, підзвітні коштиhomeВійськовий облік, бронювання
Контакти0 800 600 722 (безкоштовно)+380 97 297 22 77info@7eminar.com Про нас
  • Головна
  • Консультації
  • Особистий консультант
  • Трансферне ціноутворення: постійне представництво та контрольовані операції
☝️ Отримайте доступ до відео, документів, AI-Консультанта та інших корисних сервісів.

☝️ Отримайте доступ до відео, документів, AI-Консультанта та інших корисних сервісів.

Увійти або зареєструватися
ІН
Інга
27.08.2025 | 14:46
ЗЕД. Валютні операції
Відповідь надано

Трансферне ціноутворення: постійне представництво та контрольовані операції

" Операції між Нерезидентом і його постійним представництвом"-що саме мається на увазі в зв'язку з трансферним ціноутворенням ( контрольованими операціями? 2. чи підходить сюда, коли бенефіціарний власник компанії ( ТОВ, ІТ-компанія, резидент Дія Сіті) і при цьому він же є власником компанії в Польщі від якої є надходження в компанію в якій він беніфіціар-це може вважатись постійним представництвом чи пов'язаними ( контрольованими операціями) і чи потрібно в такому випадку подавати звіт по Трансферному ціноутвореню? ( дохід загальний по компанії 15 мильонів) .Дякую за відповідь.
ВК
Валентина, консультант
експерт
28.08.2025 | 10:14
Очікує відповідь

ПКУ визначає термін "постійне підприємство" наступним чином в ст. 14 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n256):


"14.1.193. постійне представництво - постійне місце діяльності, через яке повністю або частково проводиться господарська діяльність нерезидента в Україні, зокрема: місце управління; філія; офіс; фабрика; майстерня; установка або споруда для розвідки природних ресурсів; шахта, нафтова/газова свердловина, кар’єр чи будь-яке інше місце видобутку природних ресурсів; склад або приміщення, що використовується для доставки товарів, сервер.


З метою оподаткування термін "постійне представництво" включає:


а) будівельний майданчик, будівельний, складальний або монтажний об’єкт чи пов’язану з ними наглядову діяльність, якщо загальна тривалість робіт, пов’язана з таким майданчиком, об’єктом чи діяльністю (в рамках одного проекту або пов’язаних між собою проектів), що виконуються нерезидентом через співробітників або інший персонал, найнятий ним для таких цілей, перевищує 12 місяців;


б) надання послуг нерезидентом (крім послуг з надання персоналу), у тому числі консультаційних, через співробітників, найнятих ним для таких цілей, якщо така діяльність провадиться (в рамках одного проекту або проекту, що пов’язаний з ним) в Україні протягом періоду або періодів, загальна тривалість яких становить більш як 183 дні у будь-якому дванадцятимісячному періоді;


в) осіб, які на підставі договору, іншого правочину або фактично мають та звичайно реалізують повноваження вести переговори щодо суттєвих умов правочинів, внаслідок чого нерезидентом укладаються договори (контракти) без суттєвої зміни таких умов, та/або укладати договори (контракти) від імені нерезидента, у разі, якщо зазначена діяльність здійснюється особою в інтересах, за рахунок та/або на користь виключно одного нерезидента та/або пов’язаних із ним осіб - нерезидентів;


г) осіб, які на підставі договору, іншого правочину або фактично мають і звичайно реалізують повноваження утримувати (зберігати) запаси (товари), що належать нерезиденту, із складу яких здійснюється поставка запасів (товарів) від імені нерезидента, крім резидентів - утримувачів складу тимчасового зберігання або митного складу.


Для цілей застосування підпунктів "а" і "б" цього підпункту при розрахунку загального періоду, протягом якого нерезидент здійснює діяльність в Україні, до повних послідовних або непослідовних календарних місяців тривалості проекту (або пов’язаних між собою проектів), виконання робіт або надання послуг нерезидентом в Україні додаються:


тривалість діяльності нерезидента в Україні, що здійснюється протягом кількох послідовних або непослідовних періодів, які окремо є меншими за повний календарний місяць, але в сукупності перевищують 30 днів, та


тривалість діяльності пов’язаних осіб цього нерезидента в Україні, якщо така діяльність тісно пов’язана з діяльністю нерезидента, визначеною у підпунктах "а" і "б" цього підпункту, та здійснюється протягом кількох послідовних або непослідовних періодів, які дорівнюють повному календарному місяцю або які окремо є меншими за повний календарний місяць, але в сукупності перевищують 30 днів.


Для цілей застосування підпунктів "в" і "г" цього підпункту про наявність в особи фактичних повноважень здійснювати в інтересах, за рахунок та/або на користь нерезидента діяльність, яка має ознаки постійного представництва, може, зокрема, але не виключно, свідчити:


надання нерезидентом обов’язкових до виконання вказівок (у тому числі засобами електронного зв’язку або шляхом передачі електронних носіїв) та їх виконання особою;


наявність в особи та використання нею електронної адреси корпоративної електронної пошти нерезидента та/або його пов’язаних осіб для комунікації з нерезидентом та/або з третіми особами, з якими нерезидент уже уклав або в подальшому буде укладати договори чи інші правочини;


реалізація особою права володіння або розпорядження запасами (товарами) чи іншими активами нерезидента в Україні або їх значною часткою на підставі відповідних вказівок нерезидента;


наявність в особи приміщень, орендованих від власного імені для зберігання майна, придбаного за рахунок нерезидента або яке належить нерезиденту чи третім особам та підлягає передачі третім особам за вказівкою нерезидента, або для інших цілей, визначених нерезидентом.


Нерезидент не вважається таким, що має постійне представництво в Україні, якщо він здійснює господарську діяльність через посередника - резидента, але при цьому надання резидентом агентських, довірчих, комісійних та інших подібних посередницьких послуг з продажу чи придбання товарів (робіт, послуг) за рахунок, в інтересах та/або на користь нерезидента здійснюється в рамках основної (звичайної) діяльності резидента та на звичайних умовах. Якщо посередник - резидент діє виключно або майже виключно за рахунок, в інтересах та/або на користь одного або кількох осіб - нерезидентів, які є пов’язаними особами, такий посередник не може вважатися таким, що діє в рамках основної (звичайної) діяльності стосовно будь-якої з пов’язаних осіб - нерезидентів, та визнається постійним представництвом такого нерезидента в Україні або кожної особи - нерезидента, якщо такі нерезиденти є пов’язаними особами.


Постійним представництвом не є:


а) використання будівель або споруд виключно з метою зберігання, демонстрації товарів чи виробів, що належать нерезиденту;


б) зберігання запасів (товарів або виробів), що належать нерезиденту, виключно з метою зберігання або демонстрації;


в) зберігання запасів (товарів або виробів), що належать нерезиденту, виключно з метою переробки іншим підприємством;


г) утримання постійного місця діяльності виключно з метою закупівлі товарів чи виробів або для збору інформації для нерезидента;


ґ) направлення у розпорядження особи фізичних осіб у межах виконання угод про послуги з надання персоналу;


д) утримання постійного місця діяльності з іншою метою.


Утримання постійного місця діяльності виключно для здійснення будь-якої комбінації видів діяльності, зазначених у підпунктах "a" - "д" цього підпункту, за умови, що такі види діяльності (їх комбінація) мають підготовчий або допоміжний характер для такого нерезидента, не є постійним представництвом.


Постійне представництво нерезидента в Україні визнається також у разі, якщо діяльність в Україні здійснюють декілька нерезидентів - пов’язаних осіб, якщо така діяльність у сукупності виходить за межі діяльності підготовчого або допоміжного характеру для такої групи нерезидентів - пов’язаних осіб. У такому разі постійне представництво визнається для кожного такого нерезидента - пов’язаної особи. Даний абзац застосовується лише у випадку, коли діяльність таких нерезидентів - пов’язаних осіб в Україні становить у сукупності взаємодоповнюючі функції тісно пов’язаного бізнес-процесу.


Визнання особи контролюючою особою відповідно до положень статті 39-2 цього Кодексу не є постійним представництвом;"


Отже, у Вас немає постійного представництва нерезидента в Україні.


Але, оскільки одна і та сама особа (бенефіціар) є власником як Вашого ТОВ, та к компації в Польщі, то Ваша ТОВ і компанія в Польщі є пов`язаними особами за визанченням п. 14.1.159 ПКУ:


"14.1.159. пов’язані особи - юридичні та/або фізичні особи, та/або утворення без статусу юридичної особи, відносини між якими можуть впливати на умови або економічні результати їх діяльності чи діяльності осіб, яких вони представляють, з урахуванням таких критеріїв:


а) для юридичних осіб:


...кінцевим бенефіціарним власником (контролером) таких юридичних осіб є одна і та сама фізична особа;..."


Проте, щоб операції між Ваими компаніями були визнані контрольованими, мали б бути дотримані вартістні критерії з ст. 39 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n1031):


"39.2.1.7. Господарські операції, передбачені підпунктами 39.2.1.1 (крім операцій, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні) і 39.2.1.5 цього підпункту, визнаються контрольованими, якщо одночасно виконуються такі умови:


річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 150 мільйонів гривень (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік;


обсяг таких господарських операцій платника податків з кожним контрагентом, визначений за правилами бухгалтерського обліку, перевищує 10 мільйонів гривень (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік..."


Тобто, якщо Ваш загальний річний дохід 15 млн.грн., то контрольовані операції у ас відсутні в Звіт про КО Ви не подаєте.


Раді допомогти, звертайтесь ще!

НА
Наталя
31.07.2026 | 19:59
ЗЕД. Валютні операції
Відповідь надано

Облік валютних операцій для ФОП: доходи та декларація з прибутку

Добрий вечір. ФОП (3 група, 5%) отримує оплату за послуги у валюті. Яким чином відображати суму оплати у книзі обліку доходів та яку саме суму відображати у декларації з прибутку…

7

ЛК
Лідія, консультант
експерт
31.07.2026 | 20:47

Ні
Роз'яснення податківців за посиланням
https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27584


Раді допомогти, звертайтесь ще!Ще

РО
Раїса Олександрівна
31.07.2026 | 17:27
Інше
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Як правильно оформити лікарняні у зв'язку з вагітністю

Добрий день! Підкажіть,будь ласка, як правільно оформити і подати до ПФУ лікарняні у зв'язку із вагітністю і пологами ? Дякую…

5

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:48

Уточніть, будь ласка, допомогу по вагітності та пологах отримує найманий працівник чи ФОП?

Раді допомогти, звертайтесь ще!🥳 Професійне свято варте особливих…Ще

ТП
Проценко Тетяна Олексіївна
31.07.2026 | 17:21
Податок на прибуток
Відповідь надано

Чи потрібно подавати квартальний баланс для ТОВ з ПДВ

вітаю! підкажіть, будь ласка.чи потрібно подавати квартальний баланс ТОВ на заг системі з ПДВ.якщо оборот за 6 міс 5млн..попередній бухгалтер подавала за 1й квартал.і взагалі вона подавала кожного кварталу попередні роки з обсягом доходу 17млн за рік) чи потрібно продовжувати…

5

ВК
Вероніка, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:54

Періодичність подання фінзвітності до органів статистики визначається на підставі річних показників та категорії ТОВ.

Форму фінзвітності та періодичність…Ще

YU
Yuliia
31.07.2026 | 17:10
Кадри
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Переведення працівника та прийняття на внутрішнє сумісництво: нюанси

Вітаю!
Працівника переведено з однієї посади на іншу (і попередня посада і нова, на яку переміщено, за основним місцем), потім цього працівника необхідно прийняти за внутрішнім сумісництвом на попередню посаду, з якої його переведено. Як це все вірно відобразити в обліку…

5

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 18:05

Повідомлення до ДПС подається тільки при прийнятті працівника. Тому мали подати повідомлення тільки при прийнятті за сумісництвом на попередню посаду.

В…Ще

НА
Наталія
31.07.2026 | 16:51
Зарплата
Відповідь надано

Переплата зарплати: як виправити звіт 4ДФ і стягнути

Заплатили забаго співробітнику , побачила при складанні звіту 4ДФ що робити ? звіт подала правильно? чи можу стягнути в серпні цю переплату?
податки оплатила від більшої суми…

3

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:57

Якщо нарахували правильно, а помилка тільки в сплаті й через лічильну помилку, то впродовж місяця можете без заяви працівника утримати цю суму.

За нормою…Ще

ЛГ
Галайда Людмила
31.07.2026 | 16:42
Зарплата
Відповідь надано

Компенсація за невикористану відпустку працівника, що загинув у 2026 році

Добрий день!
Працівник загинув у липні 2026 року. Йому необхідно виплатити компенсацію за невикористану відпустку, зокрема, за дні відпустки, накопичені до 31.12.2023. (33 календарних дні). Нарахувань за період 2023 року в нього не було, так як він служи в армії. Як вірно…

13

ТК
Тетяна, консультант
експерт
31.07.2026 | 16:48

Якщо право на дні щорічної відпустки виникло до 31.12.2023, то потрібно визначати одну середню зарплату. Визначайте її з окладу або МЗП станом на день…Ще

ДМ
Дмитрий Попадюк
31.07.2026 | 16:30
ЄСВ, ПДФО, ВЗ
Відповідь надано

Заповнення таблиці 1 Додатка 5 для резидента Дія Сіті

Доброго дня! Прошу роз'яснити заповнення таблиці 1 Додатка 5 (Д5) до Звіту з ЄСВ для найманого працівника — резидента Дія Сіті (гіг-контракт, категорія застрахованої особи 72).
У рядку маємо: гр.16 «Загальна сума нарахованого заробітку/доходу» = 68300,00 грн; гр.17 «Сума у…

7

ТК
Тетяна, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:30

В Д5 відображаються відомості про початок та завершення гіг-контракту.В Д1 гіг-спеціалістів відображають за кодом застрахованої особи «83»…Ще

ІР
Ірина
31.07.2026 | 16:29
Зарплата
Відповідь надано

Розрахунок лікарняних для працівника з тривалим стажем роботи

Добрий день, як розрахувати лікарняні, якщо працівник прийнятий 16.07.2026, відкрив лікарняний 29.07.2026-03.08.2026 , трудовий стаж більше 8 років, має 12місяців безперервно соц. стаж. РОзрахунок лікарняник виходити з окладу =(10200*12)/365 = 335,34 грн. ? Дякую…

4

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:46

Ні, для лікарняних передбачений інший механізм.

Для розрахунку середньої необхідно скористатись нормою п.27 Порядку №1266…Ще

ЭЮ
Элла Юріївна
31.07.2026 | 16:15
Інше
Відповідь надано

Списання поліпшень орендованого приміщення: бухгалтерський облік та документи

Добрий день. Підприємство взяло в оренду приміщення для офісу, зробило ремонт( поліпшення) на суму 1 млн.грн та віднесло на Д117 цю суму 1 млн грн., ці поліпшення були введені в експлуатацію. На сьогодні ці поліпшення повністю замортизовано. Тепер підприємство повертає…
1

6

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:04

Якщо разом з об’єктом оренди ОЗ «передаються» і поліпшення, які обліковувалися на балансі орендаря (на субрахунку 117 як окремий…Ще

НК
Костарєва Наталія Євгеніївна
31.07.2026 | 16:12
Зарплата
Відповідь надано

Чи потрібно донараховувати зарплату працівнику за липень

Вітаю!Підкажіть будь ласка, заброньованому працівнику у червні нарахована і виплачена відпустка за липень. Тепер в липні в нього нарахована ЗП 12000, а решта відпускних за липень залишилась нарахованою у червні. Чи потрібно в липні донарахувати йому зарплату до розміру =21617,50…

8

ТК
Тетяна, консультант
експерт
31.07.2026 | 16:19

на сьогодні розяснень з питань перехідних відпускних не було. Було роз'яснення Мінекономіки у листі від 07.03.2025 № 2704-25/20968-01 щодо обчислення…Ще

ЭЮ
Элла Юріївна
31.07.2026 | 16:09
Інше
Відповідь надано

Облік витрат на обіди "шведський стіл" для ІТ-підприємства

Добрий день. ІТ-підприємство - 60 чоловік це ІТ-працівники та 1 чоловік адміністрація. Підприємство платить за комлексні обіди "шведський стіл" це без оподаткування ПДФО та ВЗ. Питання- 1) як правильно в бух обліку списати на витрати цей "шведський стіл"? 2) чи треба розділяти…
1

5

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:10

На нашу думку, всі витрати доцільно списувати на субрахунок 949.

Безоплатне харчування прямо не пов'язані з виробництвом IT-послуги і не включаються до її…Ще

ТА
Таїсія
31.07.2026 | 16:08
Зарплата
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Як правильно розрахувати компенсацію відпустки при звільненні

Добрий день. Працівник працював з 12.06.26 по 31.07.26. Як праивльно розрахувати компенсацію відпустки при звільненні…

7

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:36

В вашому випадку перед місяцем звільнення немає повних відпрацьованих місяців, тому розрахунки проводяться з установлених працівнику в трудовому договорі…Ще

ТА
Татьяна
31.07.2026 | 15:49
Зарплата
Відповідь надано

Виплата середньої зарплати під час військових навчальних зборів працівнику

Доброго дня!Робітник навчався на воєнній кафедрі і при закінченні його викликали на на військовий навчальний збір та здачу екзамину. Чи працівнику з виплачується середня заробітна плата за весь період проходження навчальних зборів, згідно ст. 119 Кодексу законів про працю…

5

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:25

Так, за працівником зберігається місце роботи, посада й середній заробіток.

Підстав в законодавстві декілька. В ст.119 КЗпП…Ще

НА
Наталья
31.07.2026 | 15:36
ФОП
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Оплата реклами Гугл з рахунку ФОП: наслідки та рекомендації

Доброго дня! ФОП 3 група, надає медичні послуги фізичним особам. Сплачує Гуглу за рекламу, рахунок поступив в доларах. Чи можемо ми сплачувати за ці послуги з розрахункового рахунку ФОПа? Чи не потягне це за собою додаткові звіти: ПДВ наприклад, чи щось інше? Чи краще сплатити з…

7

НК
Наталя, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:50

Все правильно. Надавач послуг Google- нерезидент. Але він зареєстрований в Україні як платник ПДВ, тому у ФОПа обов'язку сплачувати ПДВ та звітувати немає.

І…Ще

ЛЮ
Людмила
31.07.2026 | 15:27
Зарплата
Відповідь надано

Чи нараховується індексація зарплати при пізньому прийнятті на посаду

Доброго дня! Підскажіть будь ласка,якщо посада введена 30березня 2026р в штатку.А прийняли на цю посаду 9 квітня 2026р.Чи нараховується індексація за липень 2026р…

5

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 22:07

Ні, за липень 2026 року індексація не нараховується.

Відповідно до п. 10-2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого…Ще

ГА
Галина
31.07.2026 | 14:56
ЄСВ, ПДФО, ВЗ
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Нарахування ЄСВ і подання Д1 при виплаті за відпустку

Добрий день. Працівник звільнений в з'вязку із смертю 15.06.2026. Виплатили відпустку за невикористану відпустку 14.07.2026. Потрібно нараховувати єсв і подавати в додатку д1 за липень 2026 таку виплату? Дякую…

6

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 20:12

ЄСВ безпечніше нараховувати.

Щодо померлих працівників ДПС дотримується такої думки: на виплати, які нараховані померлому працівнику за період, який…Ще

ОР
Рудь Оксана Олександрівна
31.07.2026 | 14:30
Зарплата
Відповідь надано

Пакет документів для оформлення лікарняних: з чого почати

Лікарняні з чого почати, надайте мені будь ласка увесь пакет документів, що потрібно зробити як у на з'явився лікарняний, усі заяви накази тощо, з чого почати бо в нас 20 років нихто не хворив…

3

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 21:31

Брати в роботу лікарняний можна лише після набуття статусу «готовий до сплати». Такий статус е-лікарняний приймає через сім днів після дати…Ще

ЮЛ
Юлія
31.07.2026 | 14:16
Податок на прибуток
Відповідь надано

Запитання щодо податкових нюансів допомоги ЗСУ у 2026 році

Вітаю! Ми юр.особа 2025р. у нас був збитковим, в 2026році ми надали допомогу ЗСУ ( закупили для них буд.матеріали): 1) чи можемо ми надавати допомогу СЗУ в 2026р?; 2) в додатку БД в ряд. 1.1 ставити суму з від'ємним знаком за минулий 2025р. чи 0,00?; 3) суму допомоги СЗУ в…

6

ЛК
Лідія, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:20

Рядок 1.1 у вас не заповнюється

Якщо у вас був збиток за минулий рік, то в такому випадку рядок 1.1 в додатку БД у вас буде незаповнений, адже від'ємне…Ще

ІЩ
Іщук Тамара
31.07.2026 | 14:12
Зарплата
Відповідь надано

Обов'язковість звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю для роботодавців

Чи всі роботодавці повинні подавати Звіт про внесок на працевлаштування осіб з інвалідністю, незалежно від того виконали норматив за квартал чи не виконали…

4

ОК
Ольга, консультант
експерт
31.07.2026 | 21:15

На сьогодні форма звіту ще не затверджена. Проект форми звітності передбачає, що звітність мають подавати всі роботодавці, які зобов'язані виконувати…Ще

ЗП
Попова Зоя Анатоліївна
31.07.2026 | 14:06
Бухоблік та фінзвітність
Відповідь надано

Об'єднання товарів в одну номенклатуру: облік та податкові наслідки

Вітаю!Плануємо скомплектувати товари, які мають:
·однаковий код УКТ ЗЕД;
·однакове функціональне призначення;
·різну закупівельну та облікову собівартість,
в одну номенклатурну позицію під одним артикулом для подальшого обліку і реалізації.

4

АК
Аліна, консультант
експерт
31.07.2026 | 17:16

Доброго дня! 😊

Особистий консультант відповідає на короткі запитання з однієї теми. Ваше звернення містить декілька запитань на різні теми, що ускладнює…Ще

  • 1
  • 2
  • …
  • 27313

День бухгалтера та аудитора! Святкові знижки -70%!🎉

Передплатити!

Популярне

Підвищення кваліфікації. Автоматизація бухобліку: робота з BAS, M.E.Doc, E-кабінетом, Вчасно, Checkbox та AIВСЕ ПРО КРИТИЧНІСТЬ підприємства: статус під загрозою, бронювання, військовий облік і перевіркиЕлектронна ТТН: нові правила оформлення & Облік і контроль перевезень
Усі популярні відео

Календар бухгалтера

Календар бухгалтера
  • Про нас
  • Долучитися до нашої команди лекторів
  • Долучитися до нашої команди редакторів
  • Долучитися до нашої команди консультантів
  • Замовити рекламу
Телефон
0 800 600 722 (безкоштовно по Україні)+380 97 297 22 77 Адреса: 04112 м. Київ, вул. Олени Теліги, 4
Emailinfo@7eminar.com
Наші соцмережі

Договір-оферта Політика конфіденційності

ТОВ "7ЕМІНАР УА", 2026 Всі права захищені

Використання та розповсюдження матеріалів дозволяється лише за умови отримання попередньої письмової згоди від редакції сайту 7eminar.ua

Головна Відео Консультації Документи