Рядки 062 та 063 Податкового розрахунку з відмітками «Х», які не можливо вилучити: як це виправити?

09.02.2025 сформувала Об'єднану зарплатну звітність за січень 2025 як в Електронному кабінеті, так і в Медку за формою F0500110. Але не подала в податкову, оскільки звіт містив помилки, які не можливо виправити: а саме рядки 062 та 063 були з відмітками «Х» ( які вилучити не можливо). Як це виправити?

👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


За інформацією ДПС графа 062 (додаток 2 відповідно) податкового розрахунку відповідно до Порядку №4 заповнюються чітко визначеним переліком юридичних осіб, а графа 063 (додаток 3) подається виключно військовими частинами. Тому для фізичних осіб передбачено обмеження заповнення рядка 062 і 063 для уникнення помилок.


Таким чином, позначки «Х» у відповідних рядках це не помилка роботи кабінету платника чи іншої програми, а спеціально передбачене налаштування форми звіту, яке при заповненні ніяк не може бути відкориговане.


Оскільки це передбачено самою ДПС, їх програма прийняття і обробки звітності має бути налаштована відповідним чином.


Якщо на цей час Вам у квитанції 1 чи 2 після подання звіту зазначається про помилку саме заповнення рядків 062 і 063, проблема полягає у обробці звітності.


На жаль, станом на зараз ми не маємо інформації коли така проблема буде усунена і радимо подавати звітність пізніше.


Зазначимо, що такої особливості немає у формі Податкового розрахунку для юридичних осіб - там рядки 062 та 063 заповнюються лише за наявності додатків 2 та 3 відповідно.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум».


Джерело: 7еminar

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇