Уряд заборонив повернення ліків, косметики та їжі: новий список товарів без права обміну

Кабмін затвердив оновлений перелік товарів, що не підлягають обміну чи поверненню. До переліку увійшли харчові продукти, лікарські засоби, засоби особистої гігієни, косметична продукція, мийні засоби без захисної упаковки та товари, нарізані чи розкроєні за індивідуальними замовленнями споживачів

2500

Кабінет Міністрів затвердив новий Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню).


Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п'ятницю, 1 листопада, на виконання норм ухваленого минулого року оновленого Закону України від 12.05.1991 №1023-XII «Про захист прав споживачів», повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.


За рішенням уряду, до Переліку включено:


  1. харчові продукти,
  2. лікарські засоби,
  3. засоби особистої гігієни,
  4. косметичну продукцію та мийні засоби без захисної упаковки, яка перешкоджає вільному доступу до таких товарів,
  5. товари, нарізані або розкроєні під розмір, визначений споживачем.


Водночас уряд визнав такою, що втратила чинність, постанову КМУ від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»», яка встановлювала перелік таких товарів раніше.


Джерело: БізнесЦензор

2500

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Коментарі2
Харчові продукти ? Хмм

Бувають випадки коли виявляєшь, що харчовий продукт неналежної якості/зіпсований, тільки після того як його відкриєшь/розгорнешь/розламаєшь.

Щось вони там зовсім від землі відірвані
Відповісти
Вітаю! Дякуємо за відгук! Відвідуйте наші безкоштовні вебінари та підписуйтесь на розсилку, щоб завжди бути в курсі актуальних змін! https://7eminar.ua/free-webinars
Відповісти

661

35

32

23

28

109677

127

266

53

16

746

54

19

174

46

51

64

120

37

20