Виправлення помилки у формі №20-ОПП для ТОВ
як можна це виправити?
Якщо за однією адресою знаходиться і офіс, і склад, то достатньо подати Заяву за ф.№ 20-ОПП щодо офісу. Якщо адреси різні - слід окремо подати Заяву за ф.№ 20-ОПП щодо складу.
Під час надання заяв за формою № 20-ОПП застосовується принцип укрупнення інформації, яка надається про об’єкт оподаткування (наприклад, якщо подається інформація про об’єкти оподаткування - офіс, склад, склад-магазин, розташовані в одному офісному центрі за одною адресою, достатньо надати інформацію за одним із типів об’єктів оподаткування, зазначивши у найменуванні: офіс, склад, склад-магазин) (п.8.4 Порядку № 1588, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1562-11#n246).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

