Правила оформлення куточка споживача для трьох ФОП на торговій точці
на одній торговій точці працює 3 ФОП, з розміщенням товару для зручності покупців на одній вітрині. ФОП1 здає в суборенду частину приміщення ФОП2 і ФОП3. А також ФОП1 надає послуги по продажу товару ФОП 2 і ФОП 3.
Підкажіть будь ласка ,яким чином повинен бути оформлений куточок споживача?
На сьогодні, куток споживача є необов’язковим, однак краще щоб він був і на ньому була актуальна інформація про всіх ФОПів, графік роботи торгової точки.
На цьому кутку можна також розмістити Книгу відгуків та пропозицій за бажанням. Але в такому випадку має бути 3 Книги для кожного ФОПа.
Також має бути 3 Журнали обліку перевірок.
Якщо на торговому місці немає можливості розмістити куток споживача, то всі документи по ФОПах (Виписка з ЄДР, Витяг з реєстру платників ЄП, договір суборенди приміщення) можна вкласти у папку, яку можна назвати «Куток споживача» або «Реєстраційні та дозвільні документи» і розмістити ці папки на видному місці. В такому випадку, по кожному ФОПу має бути окрема папка.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


