Замовити рекламу
Наприклад
військовий збір
бронювання
індексація
декларація з ПДВ
зарплата
лікарняні
Головна
Новини та статті
Документи
Відеонавчання
Консультації
Інструменти
ГоловнаГоловна
Особистий кабінетОсобистий кабінет
Мої консультаціїМої консультації
АІ-КонсультантАІ-Консультант
НОВЕ
Новини та статтіНовини та статті
Безкоштовні вебінариБезкоштовні вебінари
ВідеонавчанняВідеонавчання
ПрофесіїПрофесії
КонсультаціїКонсультації
ДокументиДокументи
ІнструментиІнструменти
Нове
ДовідникиДовідники
РозвагиРозваги
Нове
Календар БухгалтераКалендар Бухгалтера
Виїзні семінариВиїзні семінари
Теми
homeБухгалтерський облікhomeЛікарняні, декретніhomeВідпусткиhomeВідрядження, підзвітні коштиhomeВійськовий облік, бронювання
Контакти0 800 600 722 (безкоштовно)+380 97 297 22 77info@7eminar.com Про нас
  • Головна
  • Консультації
  • Особистий консультант
  • Право на відшкодування витрат електроенергії від сонячної станції
☝️ Отримайте доступ до відео, документів, AI-Консультанта та інших корисних сервісів.

☝️ Отримайте доступ до відео, документів, AI-Консультанта та інших корисних сервісів.

Увійти або зареєструватися
НА
Надія
17.03.2026 | 19:46
Спрощена система
Відповідь надано

Право на відшкодування витрат електроенергії від сонячної станції

підприємство платник єдиного податку 3% + ПДВ здає в оренду приміщення. хоче придбати сонячну електростанцію . чи буде він мати право на відшкодування витрат електроенергії ( вироблено СЕС) орендарями. Якщо так, які дозволи потрібно мати та які податки при цьому сплачуються
ВК
Валентина, консультант
експерт
18.03.2026 | 23:07
Очікує відповідь

На нашу думку, в цій ситуації рекомендуємо лише брати з орендарів плату за "компенсацію роботи СЕС", як зараз беруть за роботу генераторів.


Такий платіж для Вас, як для платника ПДВ та ЄП, буде розглядадтися як складова частина орендної плати за приміщення.


Маємо повідомити, що на сайті регулятора НКРЕ (https://www.nerc.gov.ua/licenzuvannya-adminposlugi/rozyasnennya-dlya-licenziativ) розміщено таке роз`яснення:


"До уваги виробників електричної енергії, встановлена потужність яких не перевищує 5 МВт, що мають намір здійснювати продаж виробленої електричної енергії споживачам


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звертає увагу, що відповідно до статті 8 Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), господарська діяльність з виробництва електричної енергії провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.


Разом з тим, згідно статті 30 Закону діяльність з виробництва електричної енергії без ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії дозволяється, якщо величина встановленої потужності чи відпуск електричної енергії менші за показники, визначені у відповідних ліцензійних умовах з виробництва електричної енергії.


Згідно із пунктом 1.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (далі – Ліцензійні умови), затверджених постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1467, діяльність з виробництва електричної енергії суб’єктів господарювання підлягає ліцензуванню, якщо величина встановленої потужності електрогенеруючого обладнання складає 5 МВт та більше або якщо суб’єкт господарювання має намір продажу електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями), гарантованому покупцю електричної енергії за «зеленим» тарифом незалежно від встановленої потужності об’єкта електроенергетики.


При цьому, відповідно до пункту 1.4 Ліцензійних умов, електрогенеруюче обладнання - комплекс функціонально взаємопов’язаного устаткування, що здійснює виробництво електричної енергії та складається з одного або більшої кількості генераторів чи іншого обладнання, що використовується для перетворення енергетичних ресурсів будь-якого походження на електричну енергію.


Отже, якщо величина встановленої потужності електрогенеруючого обладнання не перевищує 5 МВт та якщо суб’єкт господарювання не планує здійснювати продаж електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями) гарантованому покупцю електричної енергії за «зеленим» тарифом, зазначена діяльність з виробництва електричної енергії не підлягає ліцензуванню.


Слід також відмітити, що з 01 липня 2019 року почав діяти новий ринок електричної енергії, який функціонує відповідно до вимог «Третього пакету» енергетичного законодавства ЄС.


При цьому звертаємо увагу, що згідно із статтею 1 Закону:


виробництво електричної енергії - діяльність, пов’язана з перетворенням енергії з енергетичних ресурсів будь-якого походження в електричну енергію за допомогою технічних засобів;
учасник ринку електричної енергії - виробник, електропостачальник, трейдер, оператор системи передачі, оператор системи розподілу, оператор ринку, гарантований покупець та споживач, які провадять свою діяльність на ринку електричної енергії у порядку, передбаченому цим Законом.
Згідно із частиною другою статті 30 Закону виробники продають та купують електричну енергію на ринку електричної енергії відповідно до положень цього Закону, правил ринку, правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, інших нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії. Особливості купівлі-продажу електричної енергії виробників, потужність та/або обсяг відпуску яких менше за граничні показники, визначені Регулятором, визначаються правилами ринку.


Згідно із пунктом 1.3.5 Правил ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 (далі – Правила ринку):


кандидат в учасники ринку, який бажає здійснювати операції на ринку електричної енергії України, повинен надати ОСП (у якості адміністратора розрахунків) належним чином заповнену заяву-приєднання до договору про врегулювання небалансів електричної енергії, що є додатком 2 до цих Правил;
кандидат в учасники ринку повинен мати діючі договори про надання послуг з передачі електричної енергії, про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, що укладаються згідно із Кодексом системи передачі, та діючий договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії (для споживачів, приєднаних до мереж ОСП), що укладається в порядку, встановленому Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312 (далі – Правила роздрібного ринку).
Крім того, відповідно до пункту 2.1 розділу ІІ Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 308 (далі – Правила РДН та ВДР), учасники ринку, що бажають стати учасниками ринку «на добу наперед»/внутрішньодобового ринку, повинні надати оператору ринку заяву про участь у ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, а також укласти договір про участь у ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.


Таким чином, для продажу виробленої електричної енергії в новому ринку електричної енергії виробник електричної енергії має укласти договори, які є обов’язковими для здійснення діяльності з виробництва електричної енергії на ринку електричної енергії та зареєструватися у ОСП як учасник ринку – виробник електричної енергії.


При цьому виробники електричної енергії, величина встановленої потужності електрогенеруючого обладнання яких не перевищує 5 МВт, та які не планують здійснювати продаж електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії гарантованому покупцю електричної енергії за «зеленим» тарифом, можуть зареєструватися учасниками відповідного ринку без отримання ліцензії з виробництва електричної енергії, оскільки:


згідно із пунктом 1.3.6 Глави 1 Правил ринку заява-приєднання до договору про врегулювання небалансів електричної енергії повинна містити відомості про ліцензію(її) кандидата в учасники ринку у випадках, коли необхідність ліцензії встановлена Законом;
згідно із пунктом 2.1 Глави ІІ Правил РДН та ВДР заява про участь у ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку включає, зокрема, інформацію про наявність у заявника ліцензій, виданих відповідно до вимог Закону.
Також повідомляємо, що згідно із статтею 1 Закону:


постачання електричної енергії - продаж, включаючи перепродаж, електричної енергії.
електропостачальник - суб’єкт господарювання, який здійснює продаж електричної енергії за договором постачання електричної енергії споживачу.
При цьому, згідно із пунктом 11.1 Глави ХІ Правил роздрібного ринку, виробники, що здійснюють виробництво електричної енергії на об’єктах розподіленої генерації, приєднаних до системи розподілу електричної енергії, мають право здійснювати продаж цієї електричної енергії на роздрібному ринку споживачам у порядку, встановленому цими Правилами. Виробники, що мають намір продавати споживачам на роздрібному ринку електричну енергію, вироблену на об’єктах розподіленої генерації, зобов’язані отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.


Таким чином, виробник електричної енергії, встановлена потужність якого не перевищує 5 МВт, може здійснювати продаж виробленої електричної енергії споживачу:


за двосторонніми договором за умови укладення договорів, які є обов'язковими для участі на ринку електричної енергії та реєстрації як учасник ринку відповідно до Правил ринку;
за договором постачання електричної енергії споживачу за умови отримання ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії споживачу, та укладення договорів, які є обов'язковими для участі на ринку електричної енергії відповідно до Правил ринку.
Також звертаємо увагу, що якщо виробник, встановлена потужність якого не перевищує 5 МВт та який не здійснює продаж виробленої електричної енергії гарантованому покупцю електричної енергії за «зеленим» тарифом, має намір здійснювати на ринку електричної енергії інші операції, крім продажу виробленої електричної енергії, такий виробник у разі відсутності у нього ліцензії з постачання електричної енергії споживачу має отримати ліцензію з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) (положення статті 54 Закону)."


Отже, Ви маєте право продавати електроенергію без ліцензії, але за умови укладення договорів, які є обов'язковими для участі на ринку електричної енергії та реєстрації як учасник ринку відповідно до Правил ринку"


Додатково рекомендуємо отримати роз`яснення НКРЕ


Проте, маємо попередити, що електроенергія є підакцизним товаром за визначенням ст. 215 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/ed20260101#n5483), це означає, що платники ЄП не можуть здійснювати постачання таких товарів (п. 291.5 ПКУ, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/ed20260101#n6946).


Додатково рекомендуємо отримати ІПК


Раді допомогти, звертайтесь ще!

ОК
Костіна Олена Василівна
13.08.2026 | 22:17
Транспорт, ТТН
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Чи потрібно вказувати вартість товару в ТТН обов'язково

Добрий вечір. Чи обов'язково в ТТН вказувати вартість товару…

14

ОК
Ольга, консультант
експерт
14.08.2026 | 06:52

Ні.

Заповнення всього блоку щодо товарів не є обов'язковим реквізитом відповідно до ст. 48 Закону України від 05.04.2001 №2344-III «Про автомобільний…Ще

СВ
Світлана
13.08.2026 | 18:55
Транспорт, ТТН
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Оформлення зміни відповідальної особи за службовим авто у відрядженні

доброго дня.НПО має службове авто.відповідальна особа і користується ним директор. заступник голови установи(працює на громад.заставі) іде у відрядження на цьому службовому авто і заправляється на заправках.як правильно змінити відповідальну особу за автотранспорт на час…
1

7

СК
Стефанія, консультант
експерт
14.08.2026 | 03:19

Тимчасову передачу службового автомобіля іншій особі на час відрядження доцільно оформити наказом про відрядження із покладенням відповідальності за…Ще

АН
Анна
13.08.2026 | 18:10
ПДВ
Відповідь надано

Нарахування ПДВ на складські та авіа послуги нерезидента

Компанія платник ПДВ, придбала складські послуги, послуги зберігання ,авіа послуги у нерезидента і продає їх резиденту України.Чи потрібно нараховувати на ці послуги ПДВ…

6

СК
Світлана, консультант
експерт
14.08.2026 | 10:58

Оподаткування ПДВ послуг у відносинах з нерезидентами та подальший їх перепродаж резиденту залежить від місця постачання цих послуг, яке визначається за…Ще

МА
Марина
13.08.2026 | 18:00
Спрощена система
Відповідь надано

Чи потрібна видаткова накладна при продажу кераміки ФОП

ФОП на 2 групі продає через Нову пошту товари. За товар покупець перераховує повним авансом зі свого рахунку банку на банківський рахунок ФОП. Чи потрібно ФОПу, як продавцю, додавати до посилки покупцю видаткову накладну, якщо в призначенні платежу покупець пише за керамічні…

9

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 22:35

Так, ФОПу обов'язково потрібно додати до посилки видаткову накладну (або інший розрахунковий/товарний документ, наприклад товарний чек). Банківська виписка…Ще

ОЛ
Ольга
13.08.2026 | 17:26
Зарплата
Відповідь надано

Як правильно розрахувати лікарняні та сплатити податки

Доброго дня.
Працівник резидента Дія Сіті прийнятий на роботу 01.06.2026 р.
ЄСВ за червень сплачено з мінімальної заробітної плати 8 647,00 грн.
Лікарняний офомлений з 26.07 по 31.07 та продовження з 01.08 по 05.08.2026 р.
Як розрахувати лікарняні за…

9

ТК
Тетяна, консультант
експерт
14.08.2026 | 00:03

Відповідно до порядку 1266 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1266-2001-%D0%BF середня зарпалта визначається в загальному порядку. Але сума допомоги по…Ще

ЛЮ
Людмила
13.08.2026 | 17:14
Зарплата
Відповідь надано

Визначення лікарняного: чи враховувати попередній лікарняний у розрахунках

Вітаю, працівник, зовнішній сумісник, був на лікарняномк з 31.03.26 по 09.04.26. Приніс довідку про з/п з основного місця роботи. Розрахунковий період березень 2025 - лютий 2026. В березні 2025 він 15 к.д. перебував на лікарняному (з 03.03.25 по 21.03.25). В оплаті цього…

11

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 19:55

Так, віднімати.

ВІдповідно до п.3 Порядаку №1266 від 26.09.2001р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1266-2001-%D0%BF#Text - із розрахункового періоду слід…Ще

ЛІ
Лілія
13.08.2026 | 17:13
Інше
Відповідь надано

Чи може ФОП 2 групи отримати грант для кафе

Чи може отримати грант фоп 2 група квед 56.10 діяльність кафе, однак в одному закладі де є діяльність ще одного фоп загальна система продаж алкоголя і кальянів…

15

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 17:53

Так, ФОП на 2 групі єдиного податку може отримати грант (наприклад, за програмою «Власна справа»), за умови, що сам ФОП-заявник не здійснює…Ще

АЛ
Літвінова Ангеліна Ігорівна
13.08.2026 | 17:08
ЄСВ, ПДФО, ВЗ
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Виправлення помилки у звітності щодо кількості застрахованих осіб

Доброго дня.
Як виправити помилку юридичній особі в об'єднаній звітності в рядку 101 "Кількість застрахованих осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення". Помилково було зазначено 1. Таких осіб не було…

17

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 21:25

Слід подати звіт з типом "Звітний новий"

Відповідно до п.7 ч.3 розд.ІІ Порядку №4 від 13.01.2015р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#n1898…Ще

МА
Мар'яна
13.08.2026 | 16:55
РРО/ПРРО, каса
Відповідь надано

Як швидко зареєструвати книгу РРО та змінити ліцензію

Добрий день! У Фопа на заг.системі,торгівля алкоголем,закінчується книга по касовому апараті ( в нього класичний рро),відповідно потрібно спочатку реєструвати книгу,а потім робити зміни у ліцензії.Напишіть будь ласка чи можна книгу зареєструвати швидше на кілька днів,та коли…

8

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 17:50

Так, зареєструвати нову КОРО можна заздалегідь — за кілька днів до того, як закінчиться стара книга.

Подати заяву на внесення змін до відомостей про…Ще

ТО
ТОВ "КФ "АЛЬЯНС Україна"
13.08.2026 | 16:55
Зарплата
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Термін подачі заяви на допомогу після смерті працівника

Прац-ця померла 01.08.2026, її чоловік 07.08.26написав заяву на надання допомоги на поховання від ПФУ та надав наступні док-ти: копії паспорта, свідоцтва про смерть. В цей день (07.08.26) уповноважений із соц. страхування прийняв рішення про призначення допомоги на пох-ння…

6

АК
Ангеліна, консультант
експерт
14.08.2026 | 10:10

Заяву переписувати не потрібно.

Згідно п. 5 Порядку 28-1 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1476-25#Text У повідомленні про залишення заяви-розрахунку…Ще

ЮЛ
Юлия Ермоленко
13.08.2026 | 16:23
Зарплата
Відповідь надано

Розрахунок невідпрацьованих днів у квітні для мобілізованого працівника

Мобілізованого працівника наказом ВЧ звільнено зі служби 15.04.2026, до роботи за наказом по підприємству приступив 22.04.2026. У липні 2026 року працівник захворів. Питання: як визначити кількість днів у квітні, невідпрацьованих з поважних причин…

7

ГК
Галина, консультант
експерт
14.08.2026 | 09:43

Кількість днів не відпрацьованих з поважних причин в такому випадку 15 - з 1 по 15 квітня.

Відповідно до п.3 Порядку 1266…Ще

ІР
Ірина
13.08.2026 | 16:16
Кадри
Відповідь надано

Перелік документів для інспекторів при перевірці ФОП 2 групи

Підкажіть будь ласка якщо до фоп 2 група + РРО, магазин роздрібної торгівлі зоотоварами, раптово завітають інспектори держпраці, який перелік документів вони можуть попросити надати у разі наявності найманого працівника та який порядок надання цих документів ? Яка…

14

НК
Наталя, консультант
експерт
13.08.2026 | 17:24

Перелік документів залежить від мети перевірки інспекторів з Держпраці.

Планові перевірки Держпраці проводять за попереднім повідомленням не пізніше ніж за…Ще

РУ
Руслана
13.08.2026 | 16:07
РРО/ПРРО, каса
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Штрафи за неподання довідки про використані розрахункові книжки

Добрій день. Які штрафи за неподання ДОВІДКИ
про використані розрахункові книжки? Чи може це бути підставою для перевірки…

12

ІК
Ірина, консультант
експерт
13.08.2026 | 17:40

так, неподання суб’єктом господарювання в установлений законом строк обов’язкової звітності про використання РРО та/або ПРРО, РК та книг обліку…Ще

ОГ
ГАЙДАЙ Олена Павлівна
13.08.2026 | 16:05
Інше
Відповідь надано

Вплив сплати ЄСВ на розмір пенсії для ФОП-пенсіонера

ФОП 3гр ЄП 5%, пенсіонер, але ще працює як ФОП, не сплачує ЄСВ. До виходу на пенсію сплачував внески по ЖСВ з міт ЗП. зараз хоче відновити сплау ЄСВ, але не з мін ЗП , а з більшої суми. Як це вплине на розмір пенсії і коли ? скільки наприклад зараз сплачувати ЄСВ, щоб в…

8

СК
Стефанія, консультант
експерт
14.08.2026 | 02:45

Досягти розміру пенсії близько 20 000 грн лише за рахунок добровільної сплати ЄСВ з підвищеної бази практично неможливо. У більшості випадків економічний…Ще

ОЛ
Ольга
13.08.2026 | 16:04
Інше
Відповідь надано

Запит на вилучення холодильної машини залишився без відповіді

Добрий день, задала питання стосовно вилучення холодильної машини з ОЗ , відповідь не отримала ( більше ,ніж 24 гогд)…

7

АК
Аліна, консультант
експерт
13.08.2026 | 23:45

Дублюємо відповідь, яка була Вам надана:

У Вас фактично має відбутися операція виокремлення частини об`єкта (будівлі) в холодильну машину, а потім продаж…Ще

НА
Наталія
13.08.2026 | 15:58
Зарплата
Відповідь надано

Виплата відпустки новому працівнику: як правильно організувати

Добрий день! працівник прийнятий 01.01.2024 року і не разу не був у відпустці. Чи можна його відправити на всі дні відпустки, а аплатити не все? чи як краще поступити…

7

ГК
Галина, консультант
експерт
14.08.2026 | 10:11

Не оплачувати відпускні не можна!.

Дні оплачуваних відпусток відповідно до законодавства обов'язково мають бути оплачені, а за всі не використані ним дні…Ще

СВ
Світлана
13.08.2026 | 15:56
Неприбуткові/благодійні організації
Відповідь надано

Є відповідь АІ

Документи для виплати благодійної допомоги дружині загиблого воїна

Доброго дня.благодійний фонд має намір виплатити 120тис. грн. дружині загиблого воїна.Є наказ на виплату, документи про УБД та св. про смерть, св.про одруження та паспорт і код дружини загиблого воїна.1.Чи достатньо цих документів для виплати коштів?2.згідно ПКУ немає…

9

ОК
Олена, консультант
експерт
13.08.2026 | 22:17

Благодійна нецільова допомога за пп. 170.7.2 ПКУ не оподатковується ПДФО/ВЗ

1.Для отримання благодійної допомоги дружина загиблого воїна подає заяву із…Ще

НА
Наталія
13.08.2026 | 15:55
Акциз
Відповідь надано

Зміни в реєстрації платника акцизного податку при оренді

Чи потрібно в заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів вносити зміни відомостей про акцизний склад якщо змінюється договір оренди приміщення та/або території, що відноситься до акцизного складу…

6

СК
Стефанія, консультант
експерт
13.08.2026 | 17:44

Так, у разі зміни договору оренди приміщення та/або території, що належать до акцизного складу, необхідно подати заяву про внесення змін до відомостей про…Ще

СН
Сніжана
13.08.2026 | 15:47
Зарплата
Відповідь надано

Зміна погодинної ставки: які документи потрібно підготувати

Вітаю, працівника прийняли погодино спочатку ьула одна сума години її вказали в наказі на прийом через місяць ця сума зросла,які потрібно документи підготувати про зміни суми…

6

ГК
Галина, консультант
експерт
14.08.2026 | 10:55

Потрібні заява працівника про встановлення йому більшого робочого часу і відповідний наказ роботодавця.

В заяві працівник просить встановити йому з…Ще

ТЕ
Тетяна
13.08.2026 | 15:44
Бухоблік та фінзвітність
Відповідь надано

Обов'язки ТОВ щодо фінмоніторингу та навчання працівників бухгалтерії

Фінмоніторинг, які обовязки, вимоги та штрафні санкції до ТОВ? Якщо ТОВ надає бухгалтерські послуги ФОП-ам, то до чого йому потрібно бути готовим? І які рухи він має пройти? Відповідальний за фінмоніторинг на підприємстві яке навчання має пройти та яку спеціальність має мати…

7

ЛК
Лідія, консультант
експерт
13.08.2026 | 19:36

Більш детально з вимогами щодо фін.моніторингу, зразками документів, посиланням на нормативку та кейсами по окремих ситуаціях ви можете ознайомитися в…Ще

  • 1
  • 2
  • …
  • 27424

Довго шукаєте інформацію? АІ-Консультант знайде потрібні матеріали на сайті швидше!🤖

Запитати

Популярне

Відновлення бухгалтерського обліку: від А до ЯBookKeeper для бухгалтера: легкий перехід з 1С/BASПідсумки тижня 03.08-07.08.2026
Усі популярні відео

Календар бухгалтера

Календар бухгалтера
  • Про нас
  • Експерти
  • Долучитися до нашої команди лекторів
  • Долучитися до нашої команди редакторів
  • Долучитися до нашої команди консультантів
  • Замовити рекламу
Телефон
0 800 600 722 (безкоштовно по Україні)+380 97 297 22 77 Адреса: 04112 м. Київ, вул. Олени Теліги, 4
Emailinfo@7eminar.com
Наші соцмережі

Договір-оферта Політика конфіденційності

ТОВ "7ЕМІНАР УА", 2026 Всі права захищені

Використання та розповсюдження матеріалів дозволяється лише за умови отримання попередньої письмової згоди від редакції сайту 7eminar.ua

Головна Відео Консультації Документи