Звіт 1-ВП: хто може подавати один раз на рік
Звіт за формою № 1-ВП подають один раз на рік малі виробництва виноробної продукції та малі виробництва дистилятів.
Відповідно до Закону № 3817-IX ч. 3 ст. 72, малі виробництва виноробної продукції та малі виробництва дистилятів подають звіт щороку не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним роком.
Малі виробництва виноробної продукції — це суб'єкти, які виробляють вина (виноградні, плодово-ягідні, напої медові) в обсязі, що не перевищує 10 000 декалітрів на рік, з власної сировини.
Малі виробництва дистилятів — суб'єкти, які виробляють спиртові дистиляти та алкогольні напої в обсязі до 10 000 декалітрів на рік.
Усі інші суб'єкти господарювання, які мають ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів або рідин для електронних сигарет, зобов'язані подавати звіт № 1-ВП щомісяця до 10 числа наступного місяця (Закон № 3817-IX, ч. 2 ст. 72).
https://7eminar.ua/news/3385-zvit-pro-obsyagi-virobnictva-ta-obigu-u-tomu-cisli-importu
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


