Перелік тютюнових виробів та ліцензування вейпів і вапорайзерів
Визначення поняття тютюнових виробів дає пп. 14.1.252 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу – тютюнові вироби - сигарети з фільтром або без фільтру, цигарки, сигари, сигарили, а також люльковий, нюхальний, смоктальний, жувальний тютюн, махорка та інші вироби з тютюну чи його замінників, інші відмінні від рідин, що використовуються в електронних сигаретах, нікотиновмісні продукти, їх замінники для куріння, нюхання, смоктання, жування чи вдихання без горіння шляхом нагрівання.
Відповідно до п. 215.1 ст. 215 Податкового кодексу тютюнові вироби та промислові замінники тютюну відносяться до підакцизних товарів. Перелік підакцизних товарів, які описано та класифіковано згідно з УКТ ЗЕД, та ставки акцизного податку встановлено п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу.
215.3.2. тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну:
215.3.2-1. сигарети та цигарки, сигарили:
215.3.3-1. рідини, що використовуються в електронних сигаретах:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#Text
Нормативна-правова база діяльності: Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» Повідомлення про будь-який новітній тютюновий виріб, який планують ввести в обіг на території України https://dpss.gov.ua/diyalnist/derzhsanepidnaglyad/informatsiia-shchodo-novitnikh-tiutiunovykh-vyrobiv
Для точного визначення, чи підлягає конкретний товар ліцензуванню, слід звертатися до таких нормативних актів:
Закон України №3817
Податковий кодекс України (розділ щодо підакцизних товарів).
Закон України № 2899-IV «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2899-15#Text
Ці документи містять офіційні визначення та переліки продукції, що підлягає державному регулюванню та ліцензуванню. Актуальні редакції доступні на офіційному порталі Верховної Ради України.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
🎂 Святкуємо 7EMINAR DAY разом!
Даруємо найвигідніші ціни року та сюрпризи — лише раз на рік, не пропустіть!
Найвигідніші ціниПодатки та документи при продажу нерухомості юридичною особою
Ризики для роботодавця через звільнення без відпрацьованих днів
Ризики оренди офісу в житловому фонді для ТОВ
Правильний розподіл річної премії для працівника після відпустки
Працівник 01.09.25 року вийшла з відпустки по догляду.
У лютому 26р нараховано річну премія 25рік -10 000 грн.
У червні йде відпустку.
Чи правильний розподіл премії
1) 10 000/ (22 вересень +23 жовтень +20 листопад +18 грудень (була…
Правильність розподілу річної премії між відпустками працівника
Працівник 01.09.25 року вийшла з відпустки по догляду.
У лютому 26р нараховано річну премія 25рік -10 000
У червні йде відпустку.
Чи правильний розподіл премії 1)10 000/ (22+23+20+23)=113,64…
Правильне оформлення податкової накладної для комплекту товарів
Звільнення працівника та переведення на інше підприємство: нюанси
Чи потрібно подавати повідомлення про…
Наказ про святкові дні або норма робочого часу
Чи можливо отримати відпусткові в перший день відпустки
Як розрахувати компенсацію за невикористану відпустку сумісника
Врахування лікарняного за травень при розрахунку червневого лікарняного
Правила обліку покупки калькулятора без ПДВ у бухгалтерії
Як оформити тимчасове виконання обов'язків при відпустці
Облік авансу, повернення та курсових різниць при ЗЕД операціях
Визначення строку корисного використання та переоцінка активів підприємства
1. Чи змінити строк корисного використання після закінчення строку, тобто через два місяці без зміни вартості?

