Принцип «укрупнення інформації»: як правильно заповнити ф. №20-ОПП для акцизних складів

Платники податків, які зберігають пальне в ємностях понад 200 куб. метрів, повинні чітко дотримуватись вимог Порядку №1588 при поданні Заяви за ф. №20-ОПП. Для об’єктів оподаткування, розташованих на одній території, може застосовуватись принцип «укрупнення інформації». Але чи стосується це всіх випадків? Дізнайтеся, як правильно оформити документи та уникнути помилок

Чи повинен госпсуб'єкт, який використовує у власній господарській діяльності однотипні приміщення або території, на яких розташовані ємності (власні або орендовані) для зберігання пального, які перевищують 200 куб. метрів, дотримуватись принципу «укрупнення інформації» про об’єкти оподаткування при поданні заяви за ф. №20-ОПП?

При поданні Заяви за ф. №20-ОПП, відомості якої є першоджерелом даних про акцизний склад для заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів, може застосовуватись принцип укрупнення інформації, якщо подається інформація про ємності для зберігання пального, які розташовані на одній території чи в одному приміщенні за однією адресою (акцизному складі), що належать одному розпоряднику акцизного складу.


За таких умов у Заяві за ф. №20-ОПП може зазначатись інформація про територію або приміщення, де ці ємності розташовані, як про один об’єкт оподаткування.


Джерело: ЗІР, категорія 116.11


Матеріали на тему:


Подання Заяви за ф. №20-ОПП: хто і коли подає, що включається, штрафи за неподання

Оновлена форма №20 - ОПП: що змінилося і кого це торкнеться


Шаблони та зразки документів:


Заява про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність(форма 20-ОПП ідентифікатор форми J/F1312007)

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇