Оренда для ВПО: як розірвання договору впливає на податки власника

Після закінчення чи розірвання договору оренди, тобто після завершення участі у проєкті «Субсидія на оренду житла», податки для власника житла, який здавав його ВПО, не нараховуються

209

Подобаються наші матеріали? Додайте нас в улюблені джерела Google, щоб частіше бачити наші новини в пошуку та ШІ-оглядах в Google.

Додати


Участь в експериментальному проєкті «Субсидія на оренду житла» не означає автоматичний контроль з боку Державної податкової служби за договорами оренди.


Пенсійний фонд України не передає договори оренди житла в органи ДПС, він лише отримує від податкової інформацію про те, що власник житла сплатив податки із доходу від оренди житла за рахунок компенсації отриманої від держави.


В Мінсоцполітики звертають увагу:

якщо строк дії договору оренди житла закінчився (або сторони з якихось причин його розірвали), податки не нараховуються.

Тобто, побоювання власників житла, що після завершення участі у проєкті, необхідно і далі сплачувати податки, є безпідставними.

Якщо доходу від оренди немає, то і податки не нараховуються.

Джерело: Мінсоцполітики

209

1

13

3

946

4

1388

5

186

6

357

6

859

5

4406

2

24

1

11

3

406

1

42

4

45

1

30

4

257

1

9

1

148

1

14

3

20

3

35

3

25