Чи потрібно дублювати реквізити в платіжній інструкції в полі «Фактичний платник»

Реквізит «Фактичний платник» заповнюється у випадках коли платник ініціює платіжну операцію за фактичного платника (тобто за іншу особу). В інших випадках реквізит «Фактичний платник» платником не заповнюється

227

В ГУ ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що реквізит «Фактичний платник» заповнюється у випадках коли платник ініціює платіжну операцію за фактичного платника (тобто за іншу особу). В інших випадках реквізит «Фактичний платник» платником не заповнюється. Це передбачено в Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 №163 «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг». 


Наприклад, юридичні особи (далі – головні підприємства) під час сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску за філії (у випадках, передбачених Податковим кодексом України) в обов’язкових реквізитах платіжної інструкції заповнюють реквізит «Код платника» (податковий номер головного підприємства) та реквізит «Код фактичного платника» (податковий номер філії). 


Джерело: ДПС

227

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

2

82

3

63

4

115

1

6

1

17

1

7

1

16

1

13

2

13

3

112

3

17

4

66

4

44

3

1837

3

125

4

34

3

11

4

1406

3

19

4

1700