Яка річна декларація потрібна при переході на 2 групу
Річна декларація подається за формою F0103407 нарастаючим підсумком з початку року.
У разі зміни групи протягом року всі настіпні декларації після переходу складаються наростаючим підсумком з початку року, тобто в них відображаються показники діяльності по всіх групах ЄП. Це пряма вимога п.296.5.1 РКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n7158
Річна декларація за 2025 рік буде подаватись за правилами для ФОП 2 групи, тобто в термін до 01.03.2026 р. і за формою F0103407.
В декларації за "Рік 2025" ФОП буде окремо заповнювати розділ ІІІ з показниками діяльності на 2 групі, розділ ІV з показниками діяльності на 3 групі, а загальний обсяг доходу за рік буде зазначатись в рядку 08 декларації. Таким чином по рядку 08 сам ФОП і ДПС контролюють річну суму ліміту доходу, який у Вашому випадку не повинен перевищувати суму 6672000,00 грн.
Зразок заповнення у статті https://7eminar.ua/news/16743-fop-na-jedinomu-podatku-zminiv-grupu-protyagom-roku-pravila-zapovnennya
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.



