Допустимість зазначення назв алкогольних товарів у фіскальному чеку
«Горілка Фінляндія 50 мл», «Віскі Джемесон 50мл», якщо у видатковій накладній постачальника цей товар зазначений як «Горілка Finlandia 0,5 л», «JAMESON ВІСКІ 1,0» ? Це ФОП платник ПДВ, діяльність 56.10. квед
назва товару в фіскальному чеку реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмного РРО повинна зазначатися так, щоб виконувались одночасно дві умови: назва має відображати споживчі ознаки товару та однозначно ідентифікувати товар чи послугу в документообігу суб’єкта господарювання.
Податкові органи наголошують, що при програмуванні кожного підакцизного товару необхідно враховувати інформацію, яка вказана у супровідному документі (наприклад, податковій накладній) постачальника при придбанні такого товару. Це стосується, зокрема, коду УКТ ЗЕД, який має бути зазначений у чеку РРО/ПРРО за тією тарою, в якій надійшов товар від постачальника. Хоча прямо не зазначено про назву, загальний принцип відповідності документам постачальника простежується.
Тобто, якщо ви забезпечуєте правильний облік реалізованих порцій відповідно до придбаного товару та правильно зазначаєте код УКТ ЗЕД, використання адаптованої назви на розлив є допустимим і коректним для вашого виду діяльності.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

