Заголовок тимчасово відсутній
1. За не ведення військового обліку адміністративний штраф накладається на керівника, адже він відповідальний за організацію військового обліку на підприємстві - п.8 Порядку 1487 - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-%D0%BF#n358 .
2. За неналежне ведення військового обліку несе відповідальність особа, відповідальна за ведення військового обліку.
Адміністративний штраф – до 59 500 грн. Загалом, адміністративний штраф за ст. 210 КУпАП - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10#Text - тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та громадських об’єднань - від однієї тисячі до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В залежності від обставин виявлення порушення, накладати штраф можуть:
- Якщо порушення виявлені під час перевірки, то буде розгляд однієї адміністративної справи, відповідно, буде один штраф за всі порушення.
- Якщо порушення виявлені поза перевіркою і будуть розглядатися в межах однієї адміністративної справи,то буде один штраф за всі порушення.
- Якщо порушення виявлені поза перевіркою, то буде стільки штрафів, скільки адміністративних справ. Тобто, можуть накладати штраф при кожному виявленні порушення і розгляді справи.
Детальніше - https://kadroland.com/events/1203/3162 .
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.
Як правильно вказати ознаку невиконаного робочого часу
Включення ПФД до доходу ФОП 3 групи: важливі нюанси
Покрокова інструкція для розірвання трудового договору без зв'язку
Чи потрібно сплачувати ЄСВ ФОП-3 групи для військового
Облік товарів у ФОП, що надає ін'єкційні послуги та косметику
Чи можна скасувати повідомлення про прийняття працівника до ФОП
Зміни в трудовому законодавстві: терміни призупинення трудового договору
Штрафи за невидачу розрахункових листів про зарплату працівникам
Право на щорічну відпустку після прийняття працівника в 2025 році
з 20 березня виявив бажання піти …


