Заголовок тимчасово відсутній
Підприємство за результатами 2020 р стало малодохідником і за 4 й квартал 2020 р. подавало Декл з податку на прибуток з Д. РІ, в якому відображались тільки збиток попереднього періоду.
За підсумками 2021 року ліміт 40,00 млн. був перевищений і Декларація за 2021 рік, та наступні роки подавалася поквартально з усіма Додатками в т. ч. і Д. РІ, в якому відображалось коригування ФР.
За підсумками 2024 року ліміт 40,00млн .грн. не перевищений, тобто підприємство знову стало малодохідником.
Запитання:Чи може підприємствже вже за 2024 рік подати Декларацію без застосування різниць, не дивлячись на те, що три квартали Декларації подавалися з Додатками?Дякую.
Якщо за підсумками 2024 року не перевищений ліміт у розмірі 40,00 млн .грн., підприємсто вже за 2024 рік може подати Декларацію по податку на прибуток без застосування різниць, у разі прийняття рішення не застосовувати податкові різниці та відображення такого рішення у Декларації.
Відповідно до п.п. 134.1.1 ПКУ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n10624) для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період не перевищує 40 млн. грн., об’єкт оподаткування може визначатися без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 ПКУ), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ.
Платник податку, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період не перевищує 40 млн. грн., має право прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 ПКУ), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, не більше одного разу протягом безперервної сукупності років в кожному з яких виконується цей критерій щодо розміру доходу. Про прийняте рішення платник податку зазначає у податковій звітності з цього податку, що подається за перший рік в такій безперервній сукупності років. В подальші роки такої сукупності коригування фінансового результату також не застосовуються (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років та коригувань, визначених п.п. 140.4.8 п. 140.4 та п.п. 140.5.16 п. 140.5 ст. 140 ПКУ).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Повернення надміру сплачених коштів ФОП після закриття діяльності
ФОП вже 10 років як закритий. В 2015 році скаргу з приводу некоректного…
Документи для утримання аліментів та їх перерахування дитині
Є відповідь АІ
ФОП: спірні штрафи та пені через десятирічну заборгованість
В 2015 році за несвоєчасну сплату ЄСВ була постанова про штраф та пеню на 11000 грн,скаргу ФОПа на той час всі чиновники ЄСВ не задовільняли.В повному обсязі ФОП сплатив суму постанови.Також,важливо,ФОП в 2016 році взяв довідку,про…
Є відповідь АІ
Обов'язок донарахування ЄСВ та умови виплати зарплати суміснику
Є відповідь АІ
Оренда квартири для бухгалтера фермерського господарства: можливості та нюанси
Є відповідь АІ
Оплата дороговартісної операції орендодавцю земельної ділянки фермером
Як виправити помилку в об'єднаному звіті ФОП
Як правильно нарахувати розрахункові для працівника неповного часу
Є відповідь АІ
Податки при оренді житла працівником: розрахунок та нюанси
Відповідь АІ схвалено експертом
Терміни звітності при закритті ФОП та звільненні працівника
Де знайти курси BAS для початківців: поради та рекомендації
Підкажіть, будь ласка, де можна пройти курси по BAS для для початківців
Дякую…
Необхідність підтвердження критичності для бронювання працівників ТОВ
Наслідки сплати комунальних послуг фізособою для ТОВ
ТОВ власник житлової нерухомості (квартира в Києві). 1. Якщо за комунальні по даній квартирі сплачувала фізична особа, а не Товариство, які можуть виникнути негативні наслідки цієї сплати?
2. Якщо ТОВ здасть в оренду квартиру фізичній особі-підприємцю та…
Є відповідь АІ
Правила заповнення 20-ОПП для оренди автомобіля ФОП та ТОВ
Проблема переходу на спрощену систему для ФОП з боргами
Є відповідь АІ
Коли зменшувати податкові зобов'язання: дата реєстрації чи повернення
Є відповідь АІ
Податкові наслідки безкоштовного постачання мерчу працівникам банку
Залишкова вартість автомобіля для продажу: врахування амортизації та ізносу
Обов'язки підприємства щодо декларування нерухомості та сплати податків
Є відповідь АІ

