Заголовок тимчасово відсутній
Обов’язок СПФМ встати на облік в Держфінмоніторингу встановлений п. 1 ч. 2 ст. 8 Закону №361; пп. 4 п. 2 роз. ІI Положення №282.
Правила взяття СПФМ на облік в Держфінмоніторингу визначені Порядком подання інформації для взяття на облік (зняття з обліку/поновлення на обліку) суб’єктів первинного фінансового моніторингу…, затвердженим постановою КМУ від 09.09.2020 №850.
Для взяття на облік до Держфінмоніторингу необхідно подати інформацію, зазначену у п. 6 Порядку №850. Цю інформацію потрібно подати за формою № 1-ФМ, затвердженою наказом Мінфіну від 29.01.2016 №24 (далі – Наказ №24). Форма заповнюється відповідно до Інструкції, затвердженої Наказом №24 (далі – Інструкція №24).
Узяття на облік на цей час відбувається через подання форми № 1-ФМ "Форма обліку суб'єкта первинного фінансового моніторингу", затвердженої наказом Мінфіну від 29.01.2016 р. № 24.
Форму потрібно подати на адресу Держфінмоніторингу (вул. Білоруська, 24, м. Київ, 04655, МСП 655) у роздрукованій формі або заповнені за допомогою ручки розбірливо друкованими літерами чорним чи синім чорнилом (для форм із ручним способом заповнення).
Стандартні форми подання інформації до Держфінмоніторингу у форматі PDF або Excel можна отримати на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу за електронною адресою: https://bit.ly/319DvSy.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Виписка податкової накладної за тристороннім договором: хто отримувач
Чи потрібно донарахування зарплати до мінімальної при відпустці
Чи потрібно вказувати адреси у шляховому листі для поїздок
Чи потрібно дотримуватись мінімальної зарплати при звільненні
Чи вступило в силу підвищення зарплати для критичних підприємств
Помилка в митній декларації вплинула на експортні валютні операції ФОП
Визначення дати податкових накладних при частковій оплаті автомобіля
Коли ФОП на спрощеній системі оподаткування почне працювати
ПДВ при безоплатній передачі товару для військових потреб України
Обов'язкові внески для самозайнятих осіб: основні нюанси та правила
1. Чистий дохід відсутній, доходи від діяльності не отримували, самозайнята особа не є найманим працівником.
2. Чистий дохід відсутній, доходи від діяльності не отримували…
Можливість ведення військового обліку на інших підприємствах співробітницею
Пільга з ПДВ для виготовлення протезів учасникам бойових дій
Правила надання соціальної відпустки для внутрішніх сумісників підприємства
За який період їй давати відпустку за…
Узгодження назв посад з класифікатором професій на підприємстві
Списання автомобілів на металобрухт: порядок і необхідні документи
Порушення термінів реєстрації РК при поверненні товару
Ми покупці, маємо вхідну ПН датовану 17 березня 2026 року. По ній було повернення однієї з двох одиниць товару 31 березня. Продавець зареєстрував РК 22 травнем, мотивуючи це тим, що кошти за цю одну позицію повернули 22 травня, хоча повернення в зафіксовано 31…

