Заголовок тимчасово відсутній
Справа в тому, що спочатку через Дію потрібно додати КВЕД в ЄДР, а же потім через Електронний кабінет додається КВЕД в Реєстр платників єдиного податку. Тобто оминути Дію не вдасться, через ЕК не вносяться зміни в ЄДР.
Додати КВЕДи можна у розділі Послуги/ Підприємництво/Внесення змін по ФОП/Види економічної діяльності, натиснувши опцію “Редагувати”. Відео як це зробити https://7eminar.ua/events/3141/6170
Після заповнення необхідних пунктів платнику надана можливість перевірити створену заяву. Завершальний етап – це підписання заяви за допомогою електронного цифрового підпису.
Якщо ФОП- єдиноподатник, то після зміни КВЕД в ЄДР потрібно внести зміни в Реєстр платників єдиного податку. Така вимога спрощеної системи оподаткування. Заява подається саме в Електронному кабінеті платника податків за ідентифікатором форми F0102003.
Заяву подаємо з відміткою "Внесення змін". Поля 1-4 заповняться автоматично, Вам залишиться тільки перевірити правильність та актуальність даних.
Поля 5.1 та 5.1.1 - не заповнюються, це поля для тих тих суб'єктів господарювання, хто подає Заяву з позначкою "Реєстрація", тобто вперше переходить на спрощену систему оподаткування.
Поля 5.2, 5.3, 5.5 -не заповнюються.
В полі 5.4 ставиться позначка "Х" напроти "видів господарської діяльності".
В полі 6 вказуємо всі адреси , за якими здійснюється господарська діяльність. Якщо місць декілька, то наводяться всі адреси.
В полі 7 зазначаємо кількість найманих працівників на дату переходу на спрощену систему.
В полі 8 перелічуємо всі види діяльності, які залишились у ФОП в ЄДР.
В полі 9 робимо позначку про відсутність податкового боргу.
Поля 10 та 11 - не заповнюємо.
Дуже важливо кожного разу при внесенні будь яких змін заповнювати Заяву повністю, навіть по тим позиціям, по яким не вносяться зміни. В Реєстр платників податків підтягується інформація з останньої поданої Заяви, тому при внесенні змін в Реєстр платників єдиного податку в Заяві з позначкою "Внесення змін" завжди заповнюються обов'язкові поля 01-04, 6, 7, 8, 9.
Після внесення змін через пару днів потрібно буде відправити Запит на отримання Витягу з Реєстру платників єдиного податку , і отримати новий Витяг.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Є відповідь АІ
Накази на відпустку за свій рахунок: терміни та зберігання
Є відповідь АІ
Накази про підвищення зарплати: зберігання та порядок оформлення
Є відповідь АІ
Як розраховується декретний лікарняний для ФОП та ТОВ
Перерахунок ПДФО для резидентів Дія Сіті: нюанси та рахунки
Як правильно зареєструвати податкову накладну без ПДВ
Є відповідь АІ
Коректність заповнення Додатку 2 при уточненні ПДВ-декларації
Оподаткування доходу нерезидента: документи та правила для ЦПХ
Утримання із зарплати при кількох виконавчих провадженнях працівника
Термін давності адміністративного штрафу: коли починається відлік
Порядок повернення ПДВ при поверненні авансу замовнику послуг
Є відповідь АІ
Податкові наслідки внесення вантажних авто в статутний капітал
Облік вступних внесків у бухгалтерії та податкових різницях підприємства
Перевищення ліміту каси: як уникнути порушення дисципліни
Утримання заробітної плати та оплата відпустки під час звільнення
Є відповідь АІ
Чи враховується працівник з інвалідністю у середньообліковій чисельності
Облік поповнення рахунку картки директора для заправки авто підприємства
Є відповідь АІ
Чи слід подавати заявку на продовження бронювання військового обліку
Чи потрібно відображати інформацію про гранти в звітності
Підкажіть будь ласка, чи необхідно інформацію по Грантам відображати в обʼєднаній звітності ?
ТОВ , Дія сіті…
Є відповідь АІ
Використання факсиміле ФОП: можливості та обмеження підпису
Є відповідь АІ


