Калькулятор Середня зарплата для бронювання

На вимогу часу презентуємо новий Калькулятор – Середня зарплата для бронювання! Особливо корисний для комунальних та державних підприємств. Калькулятор полегшить розрахунки та збереже Ваш час!


Один із критеріїв, якому має відповідати підприємство для можливості бронювання працівників – рівень заробітної плати.

Даний показник визначений для двох категорій роботодавців:


  1. приватні підприємства – не нижче за розмір МЗП по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5. Тобто, на 2025 р. – не нижче 20 000 грн за останній календарний місяць (8000 грн х коефіцієнт 2,5);
  2. підприємства державної/комунальної власності – не нижче середньої зарплати в регіоні за IV квартал 2021 (відповідно до даних Держстату).

Калькулятор розрахує розмір нарахованої середньої заробітної плати застрахованих осіб – працівників. Для цього Вам достатньо ввести показники підприємства по зарплаті та кількість працівників за останній календарний місяць.

Інформацію для обчислення середньої зарплати зазначте із Податкового розрахунку, а саме:


  1. сума нарахованої заробітної плати – підсумок рядків р. 1.1 + р. 1.3 + р. 1.4;
  2. кількість застрахованих осіб: – рядок 103 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату / (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)».


За даним показником калькулятор перевірить чи виконується зарплатний критерій для бронювання.

📑 Результат розрахунку калькулятора Ви отримаєте на цій же сторінці.



Кнопка «Ввести дані для розрахунку» дозволяє ввести такі дані:



І тоді вже маєте змогу згенерувати готову Довідку про розмір середньої заробітної плати застрахованих осіб-працівників на підприємстві.



У Вас є можливість відкрити довідку у форматі PDF (кнопка «Роздрукувати») або завантажити документ на Ваш пристрій.

Приєднуйтесь до тестування Калькулятора! Пишіть в коментарях свої враження, зауваження та пропозиції!

Джерело: 7eminar

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Надходження основних засобів: бухгалтерські проведення

Якими бухпроведеннями показати в обліку придбання основних засобів за рахунок власних коштів на умовах попередньої оплати, придбання основних засобів за рахунок власних коштів на умовах наступної оплати, придбання основних засобів за рахунок короткострокового кредиту банку, придбання основних засобів за рахунок довгострокового кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», створення основних засобів власними силами, переведення до складу основних засобів з оборотних активів, будівництво основних засобів підрядним способом, безоплатно отриманих основних засобів, надлишки основних засобів, що виявили через інвентаризацію, внесок основними засобами до статутного капіталу, основними засобами до додаткового капіталу без збільшення статутного капіталу, обміну подібними основними засобами, обміну неподібними основними засобами, розповідаємо у статті