Виписка акта виконаних послуг без ПДВ: важливі нюанси
Так, у Вашому випадку акт потрібно скласти без ПДВ.
Друга подія ні на що не впливає.
Є відповідне роз’яснення ДПС України:
« …якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов’язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов’язання.
Якщо ж платником ПДВ застосовується касовий метод визначення податкових зобов’язань, то у разі надходження за фактом оплати поставлених товарів/послуг після його реєстрації платником ПДВ, він зобов’язаний задекларувати податкові зобов’язання з ПДВ та погасити їх у встановленому законодавством порядку» (категорія ЗІР 101.06 відповідь на питання « Чи виникають податкові зобов’язання з ПДВ у платника податку, у разі коли перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації таким платником?», посилання на повний текст: https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=40134 ).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Компенсація за невикористані дні відпустки: основні нюанси розрахунку
Випадки виходу засновника: документальне оформлення та бухгалтерія підприємства
Чи можна збільшити статутний капітал за рахунок фіндопомоги
Чи потрібен ПРРО для продажу електронних квитків ФОП
Де краще нараховувати декретні: основна чи сумісництво
Облік продажу сільгосптехніки та електронних документів у фінзвітності
Фіскалізація платежів: чи потрібна фіксація передплат на рахунок
Документи та звіти при звільненні заброньованого працівника на обліку
Чи потрібно подавати відомості про транспортні засоби підприємству
Запитання щодо оплати лікарняного та дій з продовженням
Лікарняний безперервний.
07.05.2026 рівно 119 днів.
1) По 07.05.2026 включно я оплачую лікарняний, так?
Працівник сказав, що в травні 2026 він був направлений на огляд до експертної…
Правила використання відпустки та розрахунок при звільненні працівника
Працівник прийнятий на роботу 03.01.2026. У липні 2026 року він відпрацює 6 місяців і планує піти у щорічну основну відпустку тривалістю 24 календарні дні.
Чи може він використати всі 24 календарні дні…

