Повернення коштів ФОП 2 групи: готівка та ПРРО нюанси
ФОП може поернути кошти готівкою, але має оформити фіскальний чек видічі коштів (ФКЧ-2).
ДПС рекомендує здійснювати повернення коштів у тій формі, в якій здійснювався розрахунок при продажу товарів (робіт, послуг) для полегшення обліку отриманої та повернутої торгівельної виручки, при цьому суб’єкт господарювання може змінити форму коштів при їх поверненні (готівка на безготівкову і навпаки) за попереднім погодженням із покупцем та за умови дотримання встановлених строків для такого повернення (https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=43417 )
Повернення коштів готівкою є розрахунковою операцією відповідно до ст. 2 Закону № 265 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80#n17) тому чек потрібно оформлвати
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


