Декларування неоплачених послуг у спрощеній системі: важливі нюанси
ПнВК не виникає.
За пунктом 135.2.1.9.4 ПКУ
"а) придбання робіт (послуг), якщо резидент Дія Сіті - платник податку на особливих умовах отримує результати робіт (послуг) до моменту здійснення оплати або протягом 365 календарних днів, або в інші строки, передбачені висновком центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, про перевищення строків розрахунків, визначених законодавством, з дня перерахування коштів (у тому числі отриманих за договором комісії, доручення або з інших аналогічних підстав) за кордон в оплату придбання робіт (послуг);"
Отже, якщо отримання послуг, за які буде сплачено нерезиденту, вже відбулося до моменту оплати, або відбудеться до 365 днів, податок не виникає.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

