Заповнення декларації: період оренди землі з уточненнями 2025 року
У розділі I наводяться дані про всі земельні ділянки, які перебувають у власності або постійному користуванні платника на території відповідної ТГ.
За потреби кількість рядків 1.1. може бути збільшено або зменшено.
При цьому в колонці 7 зазначається частка володіння земельною ділянкою у місяці, в якому придбано земельну ділянку. Показник цієї колонки розраховується за формулою: кількість днів володіння земельною ділянкою у місяці / загальна кількість днів у місяці. Наводиться у форматі з чотирма десятковими знаками. Наприклад, якщо ділянку придбано 15 листопада, тут вказується 0,5333 (16 д. : 30 д.).
У колонці 8 відображається кількість повних місяців володіння земельною ділянкою у звітному році.
У колонках 17 та 23 слід навести річну суму земельного податку за придбаною земельною ділянкою, розрахованою за період із дати придбання до кінця року за формулою, наведеною у цих колонках.
Див. про це детальніше тут https://7eminar.ua/news/2362-pridbali-abo-orenduvali-zemelnu-dilyanku-protyagom-roku-yak-podati-deklaraciyu.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.

