Заголовок тимчасово відсутній
Вважаю, що необхідно.
Згідно п. 8 НП(С)БУ 21, визначення курсових різниць за монетарними статтями в іноземній валюті проводиться на дату здійснення господарської операції (в межах її обсягу) та на дату балансу.
Відповідно до ст. 1 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 р. N 996-XIV, господарська операція – дія або подія, яка викликає зміни в структурі активів та зобов’язань, власному капіталі підприємства.
Кошти на рахунку у валюті - це єдина монетарна стаття. Надходження валюти на будь-який валютний рахунок - це господарська операція, в результаті якої у підприємства стає більше валюти, тобто відбувається зміна вартості активу (кошти на рахунках).
Тому на дату надходження валюти слід розрахувати курсові різниці
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


