Звільнення з основного і прийняття за сумісництвом в одному місяці: як заповнити Податковий розрахунок

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️

Як вірно заповнити додаток Д1 і 4ДФ коли працівник звільняється 09.08.24 з основного місця роботи, а 13.08.24  приймаємо за сумісництвом?

В усіх додатках Об'єднаної звітності показуємо працівника двома рядками.

 

Додаток 1:


  1. у першому рядку  – показуємо нарахування заробітної плати до моменту звільнення з основного місця роботи. В графі 21 потрібно поставити «1-так», заповнення графи 22 залежить від того, чи працював працівник на умовах неповного робочого часу чи ні;
  2. у другому рядку  – показується нарахування заробітної плати за період роботи за сумісництвом. В графі 21 потрібно поставити «0-ні», в графі 22  – «1-так».
Зауважимо, що кількість днів перебування у трудових відносинах показується тільки по одному рядку  – інакше програма звіт не прийме.

Навіть якщо працівник звільняється з роботи та заново приймається  – графа 14 заповнюється тільки по одному рядку. У Вашому випадку доцільно заповнити графу 14 в рядку по сумісництву та зазначити повну кількість календарних днів перебування з роботодавцем у трудових відносинах  – 28 днів.

 

В Додатку 4ДФ:


  1. у першому рядку  – відображаємо зарплату за основним місцем роботи, ознака доходу 101, в графі 8  – дата звільнення;
  2. в другому рядку  – вказуємо зарплату на роботі за сумісництвом, ознака доходу  – 101, в графі 7  – дата прийому на роботу.

 

В Додатку 5:


  1. у першому рядку  – вкажіть дату припинення трудових відносин (графа «дата закінчення (за формою ДДММРРРР)»),
  2. у другому рядку  – дату початку трудових відносин (графа «дата початку (за формою ДДММРРРР)»). 


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання. Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал» або «Преміум».


Джерело: 7еminar