Заголовок тимчасово відсутній
1. Так, ЮО може надавати ПФД або БФД іншим ЮО.
Однак, ДПС надає роз’ясненя, що ЮО на ЄП може надавати фінансову допомогу іншим СГ, якщо надання поворотної та безповоротної фінансової допомоги іншим юридичним особам не здійснюється на постійній основі (ЗІР 108.01.01) https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=41752
Якщо ЮО на 3 групі ЄП регулярно надає фінансову допомогу іншим ЮО або ФОП, то ДПС вважає це порушенням умов перебування на ЄП згідно пп. 5 п. 298.2.3 ПКУ і ЮО повинна перейти на ЗС з наступного кварталу.
2. Так, така діяльність трактується як фінансове посередництво, якщо ЮО надає фінансові допомоги на постійній основі.
3. Якщо договір про надання ПФД один з одним отримувачем, але надається така ПФД декількома платежами, що така угода вважається разовою, оскілки підписана з одним суб’єктом господарювання.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


