Заголовок тимчасово відсутній
Останній день роботи 25 червня 2024 року, про що він повинен вказати в заяві, датованій 11 червня 2024 року: "Прошу звільнити мене за власним бажанням 25 червня 2024 року"
Відлік двотижневого строку, для того щоб визначити дату звільнення, проводиться з дня, що настає за днем фактичного попередження роботодавця про звільнення за власним бажанням.
Дату, з якої починається відповідний термін, передбачений КЗпП, слід вказувати відповідно до ст. 2411 КЗпП, в якій зазначено:
термін, який обчислюється місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця строку (якщо кінець строку, обчислюваного місяцями, припадає на місяць, що відповідного числа не має, то строк закінчується в останній день цього місяця);
термін, обчислюваний тижнями, закінчується у відповідний день тижня;
коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк (якщо останній день строку припадає на святковий, вихідний або неробочий день, то днем закінчення строку вважається найближчий робочий день).
Нещодавно фахівці Держпраці розповідали про це https://smu.dsp.gov.ua/news/inspektsiia-pratsi-informuie-shchodo-vidmovy-u-zvilnenni-za-vlasnym-bazhanniam-u-zv-iazku-iz-ne-zaznachenniam-daty-zvilnennia-u-zaiavi-pro-zvilnennia/
Раді допомогти, звертайтесь ще!

Доступ до матеріалу надається лише передплатникам платформи
Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, .
Або прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.
Відповідь АІ схвалено експертом
Зміна юридичної адреси підприємства та податкові нюанси в Одесі
Чи є порушенням ранній розрахунок зарплати при звільненні
Виправлення помилки у звітності ЄСВ через уточнюючий звіт
Відповідь АІ схвалено експертом
Ознаки доходу для страхових внесків у Додатку 4ДФ
Відповідь АІ схвалено і доповнено експертом
Заповнення об'єднаної звітності при відпустці та лікарняних
Відповідь АІ схвалено і доповнено експертом
Дії роботодавця при призові працівників на військовий облік
Чи потрібно видавати фіскальні чеки за послуги програмування
Розрахунок середньоденної для відпускних: важливі нюанси та алгоритм
Вибір найкращого рішення щодо заборгованості після смерті ФОП
Відповідь АІ схвалено і доповнено експертом
Оформлення безкоштовної зарядки електроавтомобіля для юридичної особи
Невірне оформлення виклику: дії ТОВ у військовому обліку
ТОВ на електронну адресу надішов лист 09.11 про виклик працівника до ТЦК та СП на 12.11 проте без підпису КЕП, а лише як фото розпорядження, даний лист був помічений лише 12.11.
Які дії ТОВ? Увільнити працівника на дану дату ? Чи повідомити ТЦК про належне…
Відповідь АІ схвалено експертом
ФОП 3-ї групи: можливість додати вантажні перевезення до послуг
Відповідь АІ схвалено і доповнено експертом
Зміни у поданні Додатків для військового обліку до ТЦК
Чи змінюється ставка ПДФО при оренді офісу
ТОВ орендує офіс у фіз.особи. Ставка ПДФО змінилась? За жовтень орендну плату ми сплатили ще 02.10,тому наскільки я розумію ПДФО 18% так і залишається. Зараз платимо аванс за листопад, застосовувати вже ставку ПДФО 5%…
Включення контактного номера бухгалтера у податкові звіти: можливо
Оподаткування ПДФО та ВЗ при купівлі земельної ділянки ТОВ
Наступні кроки для закриття ФОП на спрощеній системі
Відповідь АІ відхилено експертом
Розрахунок днів непрацездатності: як правильно врахувати
№ 1 з 29.06.2026 по 23.09.2026
та № 2 з 24.09.2026 по 31.10.2026.
Рахувати 87 к.д. + 38 к.д. чи це 125 к.д…

