КВЕДи та єдиний податок: які дозволено, а які – ні

КВЕДи мають значення! У своєму пості Вікторія Величко коротко й по суті розповідає, які види діяльності дозволені для ФОП на спрощеній системі, а які можуть стати причиною втрати статусу платника ЄП

ФОП-єдинники під час реєстрацію обирають ті КВЕди, за якими вони будуть здійснювати діяльність. При чому, це не є сталою величиною. Підприємець може на власний розсуд і за потреби додавати КВЕДи, змінювати їх.


Головне здійснювати діяльність у межах дозволених КВЕДів, що містяться у переліку. Законодавство не містить підстав, коли потрібно змінювати основний КВЕД. Загалом вважається, що за основним видом діяльності ФОП отримує найбільше доходу, він описує основний напрям бізнесу, проте це більше рекомендація, а не прямий обов'язок.


Проте, є обов'язковим здійснювати діяльність в межах дозволених для конкретної групи ФОП.







Джерело: Вікторія Величко

Шукаєте ще більше інформації про дозволені та заборонені КВЕДи? Зверніть увагу на Довідники: «Дозволені види діяльності (КВЕД) для ФОП 2 групи єдиного податку», «Дозволені види діяльності (КВЕД) для ФОП 1 групи єдиного податку», «Заборонені види діяльності (КВЕД) для 1–3 груп єдиного податку»


Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇