Нарахування роялті: коли відображати ПДФО і ВЗ у звіті
чи потрібно вказувати так як при нарахуванні зп одночасно в червні і нарахування і виплату? чи нарахування в червні а виплату по факту в липневому звіті?
і яка відповідальність якщо показали все таки минулі місяці (нарахування було в березні, а в квітні відобразили саму сплату податків)
Нарахування доходу та податків відображаєте в червні, виплату - в липні.
Відповідно до п.4 розд.ІV Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 №4 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#n1099 e разі нарахування доходу його відображення у графі 3а Додатку 4ДФ є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
Додаток 4ДФ заповнюється за фактом подій. Особливий порядок відображення в звітності передбачений лише для заробітної плати. Нарахування роялті та податків в графах 3а, 4а та 5а Додатку 4ДФ відображається в місяці нарахування роялті в обліку - в червні..
Графа 3 заповнюється в місяці виплати доходу фізособі, графи 4 та 5 - в місяці сплати податків до бюджету - в липні.
Ви правильно показали нарахування в березні, а виплату в квітні.
Як би відобразили неправильно - був би штраф. За порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб - платників податків штрафні санкції застосовуються, якщо недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку.
Якщо некоректне внесення інформації привело до збільшення або зменшення податкових зобов’язань - стягується штраф в розмірі 1020 гривень. Повторне порушення протягом року тягне за собою накладення штрафу у розмірі 2040 гривень (п.119.1 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n2388)
Раді допомогти, звертайтесь ще!
🥳 Професійне свято варте особливих пропозицій! Знижки до -70% і подарунки для Вас! 👉https://7eminar.ua/subscribe2
Облік товарних запасів для ФОП: достатньо програмного рішення
Зміна прізвища співробітниці: обов'язкові кроки та документи
Подання звіту ФОП за лютий: місячна форма чи інша
Його подати зараз по місячній формі…
Правила проведення чеків ПРРО для безготівкових оплат ФОПів
Можливість підписання звітів бухгалтером під час відпустки директора
Електронні ключі є тільки на директора…
Є відповідь АІ
Оподаткування повернених коштів для ФОП: що потрібно знати
Податкові наслідки для платника ПДВ при тройственному договорі
Є відповідь АІ
Як отримати фінансування для Чорнобильської відпустки своєчасно
Є відповідь АІ
Звільнення директора: правила нарахування ЄСВ та ПДФО для Дія Сіті
Є відповідь АІ
Чи можна коригувати податкову накладну без розрахунку коригування
Просимо надати роз'яснення, чи має право підприємство у такому випадку не складати розрахунок коригування з причиною коригування 103 (повернення товару або авансових…
Є відповідь АІ
Порядок коригування податкової накладної при зміні вартості послуг
Наше підприємство є платником податку на додану вартість та здійснює діяльність у сфері транспортно-експедиційних послуг.
Відповідно до вимог Податкового…
Проблеми з поданням заяви № 1-ПДВ через Електронний кабінет
Умови використання сертифікату резиденства для уникнення оподаткування
Є відповідь АІ
Виплата аліментів працівнику: як врахувати фіксовану зарплату
Є відповідь АІ
Чи можна укласти новий договір без перерви в оренді
Звітність ФОП: подавати стару форму чи дочекатися нової
Оподаткування благодійної допомоги без підтверджуючих документів: поради
Вибір методу розрахунку зарплати для працівника-сумісника
Проблеми з відображенням платежів у звітності для ФОП
Є відповідь АІ

