Заголовок тимчасово відсутній
Заробітна плата працівника зі статусом учасника бойових дій підлягає оподаткуванню на загальних підставах без застосування спеціальних пільг щодо ПДФО та військового збору
Із 1 грудня 2024 р. діє Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану» від 10.10.2024 № 4015-ІХ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4015-IX#Text . Ним, зокрема, збільшено ставку військового збору з 1,5% до 5%. Ця ставка діятиме у період воєнного стану та протягом року, у якому його припинять або скасують.
Для військовослужбовців та працівників ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР Міноборони, Нацгвардії, Держприкордонслужби, УДО, Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби — ставку військового збору залишили на рівні 1,5%.
Отже, заробітна плата працівника зі статусом учасника бойових дій підлягає оподаткуванню на загальних підставах без застосування спеціальних пільг щодо ПДФО та військового збору
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Зміна системи оподаткування: звітність для охоронної діяльності підприємства
Оплата лікарняного для студентів-практикантів: що потрібно знати
Визначення дати виникнення ПДВ при імпортній рекламі у Фейсбуці
Порядок подання балансу та декларації для підприємств на єдиному податку
чи потрібно подавати баланс та декларацію з єдиного податку…
Чи потрібно платити земельний податок за нерухомість без діяльності
. протягом 2025 року діяльність не проводило, в 2026 році також не планує проводити діяльність .
чи потрібно плати…
Визначення ціни та кількості для ПДВ при оплаті послуг
Як правильно розрахувати податки і уникнути штрафів ТОВ
Випадки надання відпустки без збереження зарплати понад 30 днів
Чи потрібно вказувати верстат у таблиці для ПДВ
Облік переплат і недоплат ФОП при безготівкових продажах мазей
Податкова звітність для ФОП з доходами в Німеччині
Звітність ФОП: перехід з 2 групи на 3 групу
Помилка у звітності: виправлення кількості днів трудових відносин
Розрахунок середнього заробітку працівників під час відрядження квітні
Виплати працівнику, який не працював, але був у відпустці
Виплата відпускних: до якого місяця відносити для розрахунку
В 29 квітня виплачено відпускні для працівника за травень 2026 р.
Питання: таку виплату відносити для розрахунку середньої зп резидента Дія Сіті в квітень чи травень?
Дякую…

