Заголовок тимчасово відсутній
З тексту пункту 3 Критеріїв № 76 з урахуванням можливих змін слідує, що для підприємств, установ, організацій приватної форми власності мають виконуватися два обов’язкові критерії, зазначені у пп. 5 та абз. 3 пп. 6 п. 2 Критеріїв № 76.
Так у пп. 5 п. 2 йтиметься такий критерій як відсутність заборгованості зі сплати податків до державного і місцевих бюджетів та ЄСВ. Цей критерій не буде обов'язковим для державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків акцій (часток) прямо чи опосередковано належать державі, які відносяться до паливно-енергетичного комплексу.
А в абз. 3 пп. 6 п. 2 планують визначити, що розмір нарахованої середньої зарплати застрахованих осіб – працівників на підприємстві, в установі, організації приватної форми власності за останній календарний квартал становить не нижче за розмір мінзарплати по країні, помноженої на коефіцієнт 2,5. Тобто не менше 20000 грн (8000 грн х 2,5, такий розмір залишиться актуальним й у 2025 році). Цей критерій не стосуватиметься суб’єктів природних монополій та інших суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, державні регульовані ціни та тарифи на товари (послуги) яких встановлює НКРЕКП відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», а також господарських товариств, у статутному капіталі яких понад 50% акцій (часток) належать державі.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


