Заголовок тимчасово відсутній
Так, все вірно.
Однак, акти наданих послуг краще підписувати з орендарями щомісячно, якщо у договорі оренди передбачена помісячна сплата за оренду. Договір оренди передбачає певний намір здавати приміщення в оренду і встановлює умови такої оренди та порядок оплати за оренду. Однак, договір не підтверджує оплату за кожен місяць від орендарів за послуги з оренди приміщення. Тому, краще підписувати акти наданих послуг з орендарями або прописати у договорі, що оплата за оренду здійснюється на підставі договору з орендарем і не передбачає підписання актів наданих послуг.
ФОП сплачує ЄП 5 % з вартості такої оренди на підставі поданої декларації платника ЄП за кожен квартал. ВЗ на сьогодні ФОП на 3 групі ЄП не сплачує. Після того, як буде підписано Закон № 4015 ФОП на 3 групі ЄП повинен буде сплачувати ВЗ 1 % від суми отриманого доходу. Однак, ВЗ такий ФОП буде сплачувати лише за підсумками декларації платника ЄП за 4 квартал 2024 року.
Термін сплати ВЗ у ФОП на 3 групі ЄП таким самий як і ЄП, 10 календарних днів після кінцевого терміну подання квартальної декларації згідно п. 295.3 ПКУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n7145 , якщо Закон № 4015 буде прийнято у такій редакції у якій його проголосували депутати.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відповідь від 15 хвилин!
Підключіть сервіс «Особистий консультант» та отримайте рішення всіх ваших робочих завдань від найкращих експертів-практиків країни.


