Заголовок тимчасово відсутній
Якщо працівнику встановили інвалідність, то це не дає підстав автоматично вважати, що він не придатний до військової служби.
При цьому потрібно дивитися, що зазначено у військово-обліковому докуметі, якщо особа не виключена з ВО особа вважається військовозобов'язаною і по такій особі потрібно вести військовий облік.
Військовий облік ведеться, щодо осіб віком від 18 до 60 років. Якщо ваш працівник пенсіонер за віком військовий облік по ньому не потрібно вести. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі, другий розряд - 60 років, старший офіцерський - 65 (ст. 28 Закону 2232 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#n591)
І якщо у вас немає жінок з числа військовозобов'язаних чи резервістів і жінок, які мають медичну чи фармацевтичну спеціальність, то вести військовий облік не потрібно.
Адже військовий облік ведеться щодо осіб з числа призовників, військовозобов'язаних чи резервістів п. 1 Порядку 1487 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-%D0%BF#n378.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Є відповідь АІ
Визначення коду КП для помічника інженера-проектувальника в штаті
Відображення договору сервітута в 20-ОПП для підприємства
Є відповідь АІ
Критерії бронювання працівників у сфері освітніх послуг
Уточнення щодо заповнення рядків 16 і 16.1 в УР
Чи можливо безкоштовне навчання військовому обліку для платників
Скажіть, будь ласка, якщо раніше оплатили пакет "Преміум" чи можливе безкоштовне навчання по військовому обліку з отриманням сертифікату.
Дякую…
Є відповідь АІ
Нарахування ПДВ при продажу замортизованого основного засобу
Є відповідь АІ
Подання 20 ОПП на домашню адресу: наслідки для ФОП
Є відповідь АІ
Пільги на земельний податок для підприємств-юридичних осіб в Україні
Алгоритм дій після інвентаризації надлишків підакцизних товарів
Відшкодування ПДВ при призупиненні діяльності підприємства та звільненні працівників
Є відповідь АІ
Виплата відпускних: резерв чи витрати, як правильно діяти
Виправлення помилки в ПДВ: РК та звітність у 2025 році
В 2025 році підприємство склало, зареєструвало і включило в декларацію по ПДВ помилкову податкову накладну на умовний продаж!
Зараз виявили, що це було помилкою! Потрібно скласти мінусовий РК, але виникає питання:
1) РК складати поточною датою чи датою…
Як фізичній особі платити податок на нерухомість ФОП
Оподаткування ПДВ при безкоштовній передачі книг для навчання
Є відповідь АІ
Податкові зобов'язання за списаним обладнанням: спірні моменти ПДВ
Є відповідь АІ
Зняття готівки ФОП за кордоном: ризики та податкові наслідки
ФОП зареєстрований в Україні, фактично діяльність здійснює тут. Але зараз виїжджає в Польщу на навчання. Планує раз на декілька місяців точно повертатись в Україну. (тобто не буде безперервного перебування на території Польщі). Також буде зняття готівки з…
Є відповідь АІ

